Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Έχοντας δύο ολόκληρους μήνες να καταθέσω, τις τελευταίες μέρες παρά την οικονομική στενότητα του μήνα Σεπτεμβρίου, μετά από διακοπές γαρ, μία αναζωογονητική κατάθεση χωρίς ρίσκο σε κοπέλα που να τη συνοδεύει καλή φήμη είχε αρχίσει να φαντάζει επιτακτική. Κι όταν λέμε "κατάθεση χωρίς ρίσκο σε κοπέλα με καλή φήμη" είναι σαν να λέμε με μία λέξη MILF...

Η Μαρία είναι μία κοπέλα την οποία είχα σταμπάρει καιρό τώρα, μετά από προτροπή του έμπειρου μέλους N.Smirni76. Καθώς δουλεύει σε δύο σπιτάκια ταυτόχρονα και μάλιστα συγκεκριμένες μέρες (το δεύτερο στέκι της είναι στη Διδύμου), έκανα κάμποσο καιρό να την πετύχω μέχρι να μάθω ποιες μέρες είναι στο καθένα απ' αυτά (στο Αλκαμένους Δευτέρα - Τετάρτη - Παρασκευή και ίσως και Κυριακή, πάντα απογευματινή βάρδια). Όταν τελικά κατάφερα να τη δω από κοντά όπου και αποφάσισα να την τιμήσω στα τέλη Ιουλίου, έφυγε με άδεια οπότε αναγκαστικά μετέθεσα τη συνεύρεσή μας για μετά τις διακοπές μου. Ώσπου ήρθε το πλήρωμα του χρόνου και τη Δευτέρα 22 Σεπτεμβρίου αποφάσισα να ξεκινήσω για την περιοχή της πλατείας Λαρίσης και συγκεκριμένα την οδό Αλκαμένους, όπου ως γνωστόν αποτελεί τον παράδεισο των μιλφάκιδων.

Parking εύκολα ακριβώς έξω από το σπιτάκι με λαχτάρα να δουλεύει η Μαρία, τις τελευταίες μέρες η συνεύρεση μαζί της μου είχε γίνει έμμονη ιδέα. Ανεβαίνω τα σκαλάκια, σπρώχνω τη βαριά πόρτα και βρίσκομαι στο καλοβαλμένο σαλονάκι του 113. Υποδοχή απ' την τσατσά και σχεδόν ταυτόχρονα έξοδος με γέλια στο χώρο της αναμονής, της Μαρίας με το γνωστό διχτυωτό κορμάκι όπου αφήνει να διαγράφονται οι βυζάρες της, μαζί με την Αλίνα (έχω ανεβάσει παλιότερα κριτική γι' αυτήν). Δηλώνω ότι θα περάσω με τη Μαρία και ζητάω απ' την ευγενέστατη τσατσά να με οδηγήσει σε δωμάτιο, ενώ παράλληλα της δίνω το αντίτιμο των 20 ευρώ.

Μπαίνοντας στο πλήρως ανακαινισμένο δωμάτιο, μένω έκπληκτος για μία ακόμη φορά: Οι χώροι του εν λόγω οίκου προσομοιάζουν πολύ με δωμάτια studio, το μόνο που τους λείπει είναι η ντουζιέρα. Σημειωτέον έχω καταθέσει σε studio πολύ χειρότερα στο εσωτερικό τους απ' αυτό το αξιαγάπητο σπιτάκι. Όσον αφορά την επίπλωση κρεβάτι, κομοδίνο, καναπές (!!!) μες το δωμάτιο (τον οποίο ατυχώς δεν τιμήσαμε), καλόγερος, νιπτήρας με όλα τα κομφόρ, καθρέφτης, κλιματιστικό ΚΑΙ τηλεόραση που έπαιζε τσόντα, τί άλλο να ζητήσει κανείς από ένα δωμάτιο οίκου ανοχής;

Η Μαρία μπήκε λίγο νωρίτερα απ' τον προβλεπόμενο χρόνο αναμονής στο δωμάτιο παρ' ότι τη συγκεκριμένη μέρα και ώρα δεν υπήρχε καθόλου κίνηση. Εδώ ας προβώ σε μία περιγραφή της: Ρωσίδα μελαμψή, μελαχροινή με κοντά μαλλιά, MILF προς ώριμη. Μάλλον άσχημη, το πρόσωπο είναι το αδύνατο σημείο της. Κορμί θανατηφόρο, απίστευτο για την ηλικία της. Στήθος αρκετά μεγάλο, τριαράκι για όσους γνωρίζουν τα νούμερα, ελαφρώς πεσμένο λόγω ηλικίας αλλά όχι τόσο ώστε να ξενερώσει τους μιλφάκηδες, ίσως υπερεκτιμημένο στις κριτικές που έχω διαβάσει. Ωραίος κώλος αν και όχι τέλειος. Χαμογελαστή αφού προηγήθηκαν τα κλασσικά "Τί κάνεις μωρό μου", "Πώς είναι το όνομά σου" κ.λπ., προχώρησε προς το μέρος μου και κόλλησε πάνω στο κορμί μου μιλώντας μου αισθησιακά, ενώ παράλληλα μου έδινε φιλιά στο λαιμό και το χέρι της κατέβαινε στο επίμαχο σημείο. Σε 2' την άρχισα στα γλωσσόφιλα, γνωστοποιώντας από νωρίς τις προθέσεις μου...

Μετά από λίγο και αφού ενδιάμεσα με ρώτησε πώς τη βρήκα και αφού φρόντισα να την ψαρώσω λίγο λέγοντάς της πληροφορίες που είχα μάθει γι' αυτή από συναγωνιστές ή είχα διαβάσει στο μπουρδελο - site, προκειμένου να αποδώσει τα δέοντα, μου είπε να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Στη συνέχεια ξάπλωσε κι αυτή βγάζοντας πρώτα το κορμάκι που φορούσε με αργές κινήσεις. Αρχή προκαταρκτικών με φιλιά στο στόμα και στον κορμό μέχρι που έφτασε στα επίμαχα σημεία. Εκεί αναλώθηκε σε αργά και βασανιστικά φιλιά και γλειψίματα στα μπαλάκια και στην γύρω από το πέος περιοχή καταφέρνοντας να με κάνει τούρμπο (γι' αυτό άλλωστε τα λεφτά στα μιλφάκια πιάνουν πάντοτε τόπο, το "έχουν" το άθλημα). Κατόπιν μου πήρε μία εξίσου αργή και αισθησιακή πίπα και στο τέλος με ρώτησε πώς θέλω να το κάνουμε. Της είπα ότι θέλω να τη γλείψω κι εγώ και στήθηκε ανάσκελα στην άκρη του κρεβατιού για να έχω το γατάκι της φάτσα - φόρα...

Την έγλειψα με πάθος καθώς έχει χοντρά μουνόχειλα, η ανταπόκρισή της στο στοματικό που της έκανα ήταν άριστη με πειστικότατες κραυγές και αναστεναγμούς ενώ παράλληλα χάιδευε το στήθος της. Στη συνέχεια κάναμε ισπανικό με τη Μαρία καθισμένη στην άκρη του κρεβατιού. Μόλις τελειώσαμε με δική της πρωτοβουλία στήθηκε στα τέσσερα όπου με τα δάχτυλά της χάιδευε καβλιάρικα το γατάκι της, ζητώντας μου επιτακτικά να την πάρω σ' αυτήν τη στάση. Τούρμπο εγώ, χίμηξα στο κρεβάτι και την έσκισα για πολλή ώρα έτσι στο πισωκολλητό χωρίς καμία διαμαρτυρία από μεριάς της ή "πονηρό" στήσιμο ώστε να αποφεύγεται η πλήρης διείσδυση. Έπειτα της ζήτησα να έρθει εκείνη από πάνω, όπως και έκανε με τις βυζάρες της φυσικά στραμμένες προς το μέρος μου. Το πέος μου κοντάρι απ' την κάβλα, την έσκιζε ενώ εγώ έπαιζα παράλληλα με το υπέροχο στήθος της. Μαστόρισσα και σ' αυτήν τη στάση, μόνη παραφωνία το γεγονός ότι κάποια στιγμή έστρεψε το κορμί της προς τα πίσω επηρεάζοντας αρνητικά τη στύση μου. Τέλος, της ζήτησα να το κάνουμε και ιεραποστολικά. Λίγο πριν τελειώσω βγήκα από μέσα της και της ζήτησα να καθίσει στην άκρη του κρεβατιού για να τελειώσω στο στήθος της. Με τη βοήθεια του χεριού για λίγα δευτερόλεπτα και φιλιά στο στήθος της αλλά και με γλώσσα βαθιά στο στόμα της, μετά από λίγο ήρθε η κορύφωση με μία τεράστια ποσότητα σπέρματος από μεριάς μου όπου την ξάφνιασε. Σηκώθηκε άρον - άρον και διαπιστώνοντας ότι εκείνη τη στιγμή τελείωσε το χαρτί στο νιπτήρα, μου έδωσε ένα φιλί στο στόμα ενώ κρατούσε ακόμη το "βρεγμένο" στήθος της και αποχώρησε απ' το δωμάτιο πηγαίνοντας κατ' ευθείαν στο ντουζ... Χρόνος παραμονής στο δωμάτιο 20' περίπου ή κάτι λιγότερο, γενικά καμία βιασύνη από μεριάς της πλην μιας ευγενικής υπενθύμισης λίγο πριν το τέλος ότι "δεν έχουμε πολύ χρόνο ακόμη".

Κάνοντας μια γενική αποτίμηση πιστεύω ότι η Μαρία είναι ένα απ' τα πιο φιλότιμα και αξιόλογα MILFs του χώρου. Άψογη επαγγελματίας, έμπειρη, υπομονετική, το μοναδικό ίσως μελανό της σημείο αν μπορεί να χαρακτηριστεί ως τέτοιο για μία κοπέλα που έχει το sex ως επάγγελμα είναι ότι - όπως και οι περισσότερες Ρωσίδες - δε δίνεται 100% στον πελάτη όπως κάποιες ώριμες ιερόδουλες με τέτοια συμπεριφορά στο δωμάτιο όπου σε κάνουν να αναρωτιέσαι μήπως και γουστάρουν πραγματικά τη συνεύρεση μαζί σου... Ο έμπειρος μπουρδελιάρης καταλαβαίνει ότι η Μαρία είναι απλά μια άψογη επαγγελματίας που ξέρει να κάνει καλά τη δουλειά της, αλλά μέχρι εκεί. Σίγουρα 10άρι στη σχέση απόδοσης - τιμής καθώς δεν μπορεί να περιμένει κάποιος και κάτι περισσότερο απ' το 20άρικο, προσωπικά θα την έχω στα υπ' όψιν όποτε θα μου ανοίξει η όρεξη για MILF αν και δεν είναι ακριβώς ο τύπος μου εμφανισιακά... Αυτά για την εν λόγω κοπέλα, και εις άλλα με υγεία.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Womanaholic
Ανώτερος
Εγγραφή:
21 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
86
Likes:
3.599
Πόντοι:
5.015
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού