Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 64 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...παρατηρώ απορημένος, ότι ακόμα και στις πιο απλές κοινωνικές δραστηριότητες , παρουσιάζω μεγάλες δυσκολίες προσαρμογής, με αποτέλεσμα η δυσφορία, μοιραία να συσσωρεύεται και να επιτάσσει επείγουσα εκκένωση άνευ μετέπειτα "κόστους".
ήθελα κάτι πολύ φευγαλαίο , επιπόλαιο και βιαστικό.
ερεθίστηκα οπτικά τσαρκάροντας , και κατέληξα σ'αυτό το παράξενης αρχιτεκτονικής τσαρδί.
η γυναίκα ήταν μια καλοσυνάτη (αν και ο προηγούμενος πορνο πάκης της φούσκωσε λίγο τις ωοθήκες) ώριμη ξανθιά ρωσσίδα με λίγο πιο αυξημένη αλλά θελκτική συσσώρευση λίπους περικοιλιακά , άσπρη επιδερμίδα , και ικανοποιητικού όγκου χυτούς μαστούς.
ο γευστικός φλοιός μου διεγειρόταν καθώς η γλώσσα μου άγγιζε τις θηλές της
μέχρι να την αφήσω να ασχοληθεί το στήθος μου, για αρκετή ώρα είναι η αλήθεια,
αλλά όση έπρεπε για να ανατρίβω μαλακά τις γλουτιαίες καμπύλες της , τη ράχη και τον βραχίονά της.
η πεολειχία της ήταν "σκληρή" , με την έννοια ότι η πεοαισθητικότητα μου , ανίχνευσε την χρήση δοντιού , αλλά δεν την διέκοψα και απολάμβανα τον ελεγχόμενο πόνο.
επιδιδόταν σε χειλεο-σωματικές επαφές με παράλληλη πεοχειρομάλαξη και ύστερα ξάπλωσε ύπτια , εφάρμοσα το πέος μου μέσα της , και το παράτριβα μαλακά στα κολπικά τοιχώματα ενώ τα χείλη μου ψηλαφούσαν τις λευκές καμπυλότητες του σώματός της.
εκκένωσα το υγρό , και όποια σκέψη είχα για τη συμπαθητική γυναίκα, βγήκα έξω αποφορτισμένος , και ανακάτεψα το ευφοριστικό ηδύποτο μετασυνουσιακό μίγμα με λίγη
"φαλαφελική" γαστριμαργική απόλαυση...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίνα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Εισαι Θεος Γερο-μύστης
23 Σεπτεμβρίου, 2014
ημίθεος θα έλεγα , μην το παρακάνουμε Μεγάλο χαμόγελο
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Δάσκαλος, θα έλεγα εγώ και επιμένω!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3