Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επισκεψη στο εν λογο σπιτακι μεσημεριατικα. Την ολγα εχουν περιγραψει συναγωνιστες αλλα για οσους βαριουνται θα πω οτι ειναι μια κοντουλα σχετικα ρουμανα με καλο κολαρακι και γενικοτερα σωμα, ομορφο προσωπο και καθολου βυζι!. Μεγαλη αναμονη τοση (σχεδον 30 λεπτα) που οταν μπηκε στο δωματιο ειχα ξεκινησει να ντυνομαι για να την κανω με ελαφρια πηδηματακια. Το καταλαβε και προσπαθησε να δικαιολογηθει λεγοντας διαφορες χαριτωμενιες. Εδω να πω οτι ειχε ενα δικαιο καθως γινοταν χαμος απο συναγωνιστες! εμπαινε εβγαινε κοσμος ουτε σε μπουρδελο να ειμουνα!! Τελος παντων, στα του αγωνα τωρα. Ξεκινησεοπως παντα με αρκετα προκαταρκτικα, που κρατησαν περισσοτερο μιας και μαλλον ηθελε να εξιλεωθει για την καθυστερηση. Χαδια λοιπον πολλα φιλια πολλα παντου, περασμα απο @@ , λιγο ρουφηγμα λιγο γλυψιμο και ετοιμος ο μικρος astatos123 για σεξ. Αργα απο πανω και συνεχεια σε πιο εντονους ρυθμους μεχρι που η σεμνη τελετη ελαβε τελος. Η Ολγα αποτελει επιλογη μου οταν θελω gfe καταστασεις καθως ειναι παντα καθαρη και υπομονετικη χωρις - τουλαχιστον σε εμενα - να δυσανασχετει σε κατι που θα της ζητησω μεσα στα φυσιολογικα (για μπουρδελο) πλαισια. Αυτα απο μενα...keep walking

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
astatos123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
881
Πόντοι:
426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wired77, iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Σεπτεμβρίου, 2014
Κταλαβα πια λες τυπε μου , την εχω δει στο παρελθον και δεν εχω μπει ισως λαθος μου..Παντος παλια που ελεγαν για την τζορτζιανα τα καλυτερα σε μενα μονο μια μαλακια υραβηξε και εφυγε..ζητησε και συγνωμη...Μεγάλο χαμόγελο Η ειναι με ολους ετσι..η οχι ! ετσι ειναι μια σωστη πορνη Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1