Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Πηγα δευτερη φορα στον ιδιο οικο, για την Αννα. βεβαια η τυχη μου η μαυρη θελει να με κοροιδεψει λιγο ακομα... Μπαινω μεσα, βλεπω χαρακτηριστικα που δεν ηταν της Αννας, οπισθεν και πουλο. παω απο το φυλης 72 με στοχο τη βανεσσα.μπαινω μεσα, στην αριστερη πτερυγα πιναν αναψυκτικα και αραζανε (1 πορνη καστανη και 1 παλικαρι) στον καναπε και ευθεια, μια χοντρη τσατσα αραλικι σε καρεκλα και ενα αραγμενο ξανθο πτωμα πισω απο την κουρτινα να κοιταει με υφος αγελαδας, πολυ μετρια, μικροσωμη με κρεμαστο 1,5αρι βυζι και κοιλιτσα, αυτα ειδα, αν αυτη ειναι η βανεσσα δεν την θελω ! τι στο πουτσο γινεται εδω μεσα, αναρωτιεμαι. σε μπουρδελο μπηκα ή σε κωλομπαρο ?
τι να κανω, λεω, θα παω πισω στην αλλη. δεν ειχα πολυ ορεξη για ψαξιμο μετα τα 2 πακετα αλλωστε.

ο οικος οπως τον αφησα, με πολυ κοσμο μεσα. αραζω και ερχεται μια τσατσα, ή οποια βγηκε προωρα στην συνταξη...η πιο ομορφη τσατσα που εχω δει μακραν, θα μπορουσε να βοσκει σε καποιο σπιτακι αν ειχε και skills. και αυτη ηταν και η παγιδα μου. η γυναικα κανει για διαφημιστρια, μας πλασσαρε ενα προιον, και το φαγαμε. και ειμασταν πολλοι...
τα "πτυχια" της κοπελας ηταν
-ακαποτο "αστερι, σας γλειφει απο πανω μεχρι κατω", "τι να σας λεω,τον λαρυγγωνει ολο μεσα", "ολες οι στασεις καμα σουτρα" -οχι ομως κωλο- , "πορνοσταρ με 2 ταινιες" Χμμμ;
τελος παντων, ψηλη,μελαχρινη,με ενα ταττου στα πλαγια, ελληνιδα, τα βυζια ηταν τα τελεια 1,5αρια (λογικο για μια 20αρα), ωραιο και λιγο προστυχο προσωπο/υφος -αν και κατι δεν ηταν σωστο στα δοντια-, και ωραιο κωλαριγκο αλογισιο. δελεαστικο πακετο, πολλα pregame προσοντα, αρκετος κοσμος και προτιμηση, το "δε γαμιεται,θα μπω" ερχεται ευκολα.
βεβαια οπου ακους πολλα κερασια ετοιμασου για διαρροια, λεω εγω, αλλα το μαρκετινγκ ηταν καλο.
αναμουνη λοιπον και μια παρελαση μπες-βγες απο καθυστερημενα παλικαρια στο σαλονι, με εκανε να προβληματιστω λιγο για τον εαυτο μου...αλλα σταρχιδια μου κιολας, τα μπουρδελα ειναι σαν τις πολιτικες παραταξεις, ολοι χωρανε.

μπαινω στο δωματιο.καθαρο, οπως και την αλλη φορα. και η βιντεοτηλεοραση, τι παιζει ? την ελληνικη τσοντα της κατερινας που ελεγε "δημητρη κλεισε την καμερα" !!! κοιτα λεω διαχρονικη μαγκια ο δημητρης...

μπαινει η κοπελα λοιπον, με λαγνο βλεμμα ολο υποσ-χεσεις. ηταν ηδη γυμνη οποτε απλα ξαπλαρε διπλα μου.χαδακια φιλακια, λιγα πραγματα.
η πιπα (ακα) ηταν πολυ μετρια, αν σκεφτειτε οτι εξω παρουσιαστηκε σαν βασιλισσα του γλυψιματος. καταρχην, δεν εχω περιτομη και μου τραβαγε με μανια το "δερμα" προς τα κατω για να γλειψει. με πολυ χερι.
μετα, ρουφαγε τα αρχιδια μου λες και τα επιανε ηλεκτρικη σκουπα. με ποναγε.
τελος, προσπαθησε κατι σαν deepthroat, χαχαχα ακομη γελαω, πολυ fail. γενικα με καβλωσε κι ας ηταν ατεχνη, γιατι ηταν γλυκουλα και γιατι ζητησε συγγνωμη και τις.....3-4 φορες που με πονεσε. δε μασαμε ομως !

ανεβαινει απο πανω. καλη αισθηση. θα ειχα. αν δεν εβαζε κρεμα. ολο το σωλιναριο..... αλλα να μην ειμαι αχαριστος, ηταν σχετικα καλη. εκατερωθεν φιλια στο λαιμο και καλο κωλοχτυπημα, την αφησα να σολαρει.
στα 4 μετα, με πολυ κακο στησιμο στην αρχη. ειπαμε ειναι ψηλη, της τον φορεσα και ενιωθα σαν ενα πεζουλι να βρισκει στο πουτσο μου και να με εμποδιζει. της ανοιγω τα ποδια, μμμμ καπως καλυτερα. ωραιος κωλος, πιο ωραιος φαινοταν εξω αλλα παραμενει ο κωλος μια πιτσιρικας...δεν ενιωθα και πολλα... τελος παντων, καπου εκει ειχα καταλαβει οτι θελω να φυγω, οποτε για 5 λεπτα γαμουσα ετσι μεχρι που τελειωσα. με ρωταει αν περασα καλα, δεν ειχα ορεξη, ειπα "αφου τελειωσα περασα καλα". και εφυγε τρεχοντας. γενικα η υπηρεσια -μας το ξεκαθαρισε και εξω- οτι χτυπαει στα 10 λεπτα παντα.σε εμενα χτυπησε με το που τελειωσα, οποτε δεν αγχωθηκα. χρονος γυρω στα 12 λεπτα το πολυ.
φευγοντας η σεξυ τσατσα μου εκανε νοημα, και καλα αν ηταν ολα οκ, της λεω "ολα κομπλε" γιατι βαριομουν να αρθρωσω πανω απο 4 συλλαβες, και εφυγα. αλλωστε και τα αρνητικα της συνευρεσης μου να της ελεγα, δεν θα της ελεγα κατι που δεν ξερει... ηταν πολυ καπατσα και πονηρη για να μην ξερει !!!

γενικοτερα, ειδα μια πολυ εντονη επιθυμια απο το μαγαζι, να ικανοποιηθει ο πελατης και το "αν περασε καλα", σε βαθμο που σε επνιγαν...λοιπον, αν γυρναγα το χρονο πισω θα ηθελα να γαμησω την τσατσα. ντομπρα, ηταν καυλιαρικο μιλφ και φανηκε περπατημενο...
αλλα ξεκαθαριζω οτι δεν ειμαι τελειως καθετος με την Αννυ, ηταν φιλοτιμη, απειρη, και μπορω να καταλαβω ολους τους λογους που δεν προχωρησε στην καριερα της σαν πορνοσταρ.καποιοι μπορει να περασαν καλυτερα, εγω προσωπικα δεν θα ξαναπερνουσα μαζι της. απορω που δεν εχει κριτικες, η κοπελα δεν εκατσε κδευτερολεπτο, τα δωματια δεν εμεναν αδεια ποτε.

τωρα βλεπω οτι εχει γραψει ο "ν.σμυρνη76" στο φωκαιας 24 για αυτην, για κακη μου τυχη δεν ειχα ενημερωθει για ολα τα περιξ, αλλα νταξει, κλαμμενο 20ρικο δεν ηταν, απλα θα μπορουσε ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΝΝΑ ΕΚΕΙ. Γλώσσα
καλημερα ρει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννυ
paparotriftoulas
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
29.005
Πόντοι:
10.336
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, kaavlas

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2014
Είσαι σίγουρος για το ορθόν του ονόματος της κοπέλας papara-triftoula;Χμμμ;
23 Σεπτεμβρίου, 2014
επειδη ειχε πολυ δουλεια δεν προλαβα να δω την ταυτοτητα της...η τσατσα φωναξε το ονομα της 3 φορες απο τα δωματια, και αλλες 4-5 την παρουσιασε. επισης βρες τις διαφορες http://www.bourdela.com/sex/discussions/review/id:45124/

μη με αμβισβητεις τζον φυστικη ! για 2 πραγματα ειμαι περηφανος, το ενα ειναι σιγουρα η μνημη μου. το αλλο δεν το θυμαμαι να σου πω την αληθεια Χμμμ;
25 Σεπτεμβρίου, 2014
Δεν σε αμφισβήτησα ρε, απλά "έπαιξα" με το νικ σου... πραγματικά είχα την απορία! Όντως καλά την έγραψες, απλά από την περιγραφή σου σε άλλη κοπέλα πήγε το μυαλό μου...ΧαμόγελοΧαμόγελο
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3