Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 126 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Αυτή η καταθεση ηταν η δευτερη για εχτες και εγινε λιγο πριν της δωδεκα στο εν λογο μαγαζι.Την Αννα την ειχα δει να αλλαζει την Χριστινα της 2ης βαρδιας γυρω στις 11 και κατι.Την ειχα δει ντυμενη ηταν ένα αδυνατο κοντοπουτανο.Ετσι λιγο πριν της δωδεκα μπηκα μεσα στο μαγαζι να την δω και με τα ρουχα της δουλειας Μεγάλο χαμόγελο δηλαδή μονο το στρινγκ της .Ειδα ένα ξανθο κοντο στυλιαρι με μικρο βυζακι νεανικο όμως,καρε μαλλι μεχρι τους ωμους πολύ πετιτουρι και φατσα Αλβανικη θα ελεγα αλλα όχι ασχημη.Ενα χαρακτηριστικο της ηταν οι αρκετες ελιες που ειχε στα πλευρα-πλατη.Δεν ξερω αν ειναι η ιδια που ειχε παρει ο Μπιλυ13 σε παρακατω κριτικη του. Χμμμ;Και μονο στην ιδεα ότι θα εβαζα το καβλι μου στο στενο μουνακι της γραπώνοντας το μικρο της κωλαρακι καβλωνα.Ετσι δινω τα δεκα και με οδηγουν στο βαθος δεξια σε ένα απ τα δωματια του οικου.Φωτεινο δωματιο σε καλη κατασταση ειχε ακομα και ντουζιερα εστω και αν δεν δουλευε.Η μικρη δεν αργησε να ερθει δεν ειχα ξεντυθεί τελειως και εκει μου πεταξε την ατακα "ακομα με τα ρουχα εισαι".Εκει την ειδα ότι ηταν λιγο ξυνη σαν συμπεριφορα.Τεσπα δεν εδωσα σημασια ετσι χωρις ιχνος προκατ βαζει σκουφο και ξεκιναει πιπα μετρια η οποια κρατησε λιγο.Καγκελο δεν ημουνα με ρωτησε αν θελω και άλλο αλλα το ειπε επισης ξυνισμενα οποτε της λεω αστο παμε και ετσι την στυνω ιεραποστολικα να της τον καρφωσω.Ειχε στενο μουνακι και το θεαμα να βλεπω το καβλι μου να χανεται στα στενα ηταν ωραιο και ετσι δεν εδωσα σημασια στην μηδενικη συμμετοχη της.Δευτερη και τελευταια σταση την εβαλα τέσσερα οπου γραπωσα το μικρο κωλι της και της εσκισα το μουνακι μεχρι τελους.Ο κωλος της ηταν δουλεμένος αλλα μαλλον απ τον νταβα γκομενο της δεν νομιζω να τον δινει επι χρημασι.
Γενικα αξιζει μονο για οποιον αναζήτα ένα κοντο στυλιαρι για σκισιμο χωρις συμμετοχη και ιδιαιτερες υπηρεσίες για οσους ψαχνουν εστω στοιχειώδη συμμετοχη δεν.Αυτα.....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού