Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Χθεσινη μεγαλη καταδρομικη στο Μεταξουργειο παρεα με συναγωνιστη.Αφου γυρισαμε αρκετα σπιτια μπήκαμε και στο εν λογο της Κολωνου 11 τον οροφο.Στο σαλονι ειδα μια κοπελια στυλιαρι σκετο να καβλαντιζει αλλους συναγωνιστες να μπουν στα ενδοτερα.Αφου οι αλλοι αποχωρησαν εγω κοντοσταθηκα να δω τι παιζει.Η μικρη μου τριφτηκε και προσπαθουσε να με πεισει να μπω.Καπου εκει μου πεταει και το ονομα της "Ζωη".Με το που ακουω το ονομα μου ρχονται στο μυαλο καποιες θετικες κριτικες συναγωνιστων οποτε τσουπ λεω κλειδωσε ο πρωτος στοχος για σημερα.Δινω το δεκαρικο και μπαινω στο δεξι δωματιο στο βαθος.Το δωματιο ανεκτο θα ελεγα ουτε ζεστη ουτε κρυο την δουλεια του την εκανε που λεμε.Πλενομαι λιγο στο νιπτηρα και γδυνομαι σιγα σιγα.Πριν προλάβω να γδυθω τελειως μπαινει η Ζωη.Περιγραφη Ζωης-κοντο στυλιαρι,22 χρονων από Αλβανια,τραχια φατσα,μαλλι μαυρο με ανταυγιες,σχεδον ανυπαρκτο στηθος.Αφου ειπαμε κανα δυο λογάκια βγαζει το βρακι της(σουτιεν δεν εβγαλε αλλα δεν ειχε και κατι σοβαρο μεσα να δειξει) γδυνομαι και γω τελειως και πέφτουμε στο κρεβατι.Εκει ηρθε και τριφτηκε πανω μου και η στυση ηρθε γρηγορα καθως ημουν ηδη ημικαβλωμενος οποτε μου εβαλε την καποτα και αρχισε το πνευστο το οποιο θα χαρακτηριζα συμπαθητικο διαρκειας ενός διλεπτου περιπου.Απο μονη της μετα ανεβηκε από πανω μου και το καβλι μου καρφωνε το στενο μουνακι της.Αυτη η σταση κρατησε πολύ λιγο απ την μερια της ετσι για δευτερη την εβαλα ιεραποστολος.Εκει αρχικα την γαμαγα σιγα σιγα και αυτή εβγαζε κραυγες πονου(και καλα)αλλα στη συνεχεια με προετρεπε να την καρφωσω δυνατα και ολο μεσα το οποιο και εκανα ενώ αυτή συνεχιζε να φωναζει πιο δυνατα ότι ποναει.Για τριτη και τελευταια σταση την εστησα στα τέσσερα οπου και εκει ξεκινησα πιο αργα και προς το τελος επεσε γερο καρφωμα μεχρι τα φλοκια να γεμισουν την καποτα.
Γενικα η Ζωη είναι ζωηρη στο κρεβατι,προσχαρη και ομιλητικη όπως εχουν αναφερει και παρακατω τα παιδια και μπορω να πω πως το 10αρικο επιασε τοπο και εκανε την δουλεια του.Δεν ξερω αν θα την ξαναπαρω παντως για μια φορα αξιζε σιγουρα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζωή
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού