Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 164 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι πεμπτης και καθως εκανα γυρα σε καποια μαγαζια περναω και απο Διδυμου16α οπου ειναι δυο μιλφ την Αννα και την ξανθια ρωσσιδα Αναστασια που ειχε να εμφανιστει αρκετο καιρο στο μαγαζι.Η αναστασια ειναι σχετικα κοντη με ωραιο στησιμο χαμηλωμα και πολυ καλο στηθος ετσι αφου βγηκα το σκεφτηκα λιγο και περασα.Μπαινω δωματιο αφου εδωσα τα20ευρωπουλα και μετα απο λιγο ηρθε η Αναστασια που ειναι λιγομιλητη αλλα οχι ψυχρη ξεκιναει με ενα πολυ καλο ισπανικο με τα υπεροχα βυζια της και στη συνεχεια κατεβηκε πιο κατω και αρχισε γλειψειμο αρχιδιωνενω εγω της εβαζα δαχτυλο στο μουνι χωρις να στραβωσει ειναι δεκτικη.μετα μου κανει μια αρκετα καλη πιπα με χερι ομως και στη συνεχεια ανεβαινει απο πανω μου κανοντας βαθια καθισματα στον πουτσο μου εχει πολυ καλο στησιμο ειναι πολυ καλη σε αυτη τη σταση ενω εγω ειχα τα βυζια της κολημενα στα μουτρα μου και δουλευα σαν αλειφαδορος πανω τους.Στη συνεχεια την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση οπου και δεν αργησε να ερθει το τελος.ηταν γενικα μια αρκετα καλη καταθεση ενταξει οχι και το κατι αλλο αλλα εμεινα ικανοποιημενος με την αναστασια καλη συνεχεια στα επομενα να εχετε συναγωνιστες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Αναστασία
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού