Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Ελένη είναι μία εντυπωσιακή ξανθιά γκόμενα με ωραίο σώμα έκφυλο πρόσωπο,μεγάλα σιλικονάτα βυζιά και ωραία επιδερμίδα...Μου θυμίζει κοπέλα από strip club και μίας και λάτρεις του είδους είπα να την δοκιμάσω...

Χωρίς να το σκεφτώ λοιπόν και αφού έκανε μία γύρα στο στύλο του σαλονιού πέρασα στο δωμάτιο.Μετά από λίγα λεπτά ήρθα για να ξεκινήσουμε,αφαίρεσε το μικροσκοπικό κορμάκι που φορούσε και ξάπλωσε δίπλα μου...Ξεκίνησε με τριψίματα πότε με το σώμα της και πότε με το στήθος της και πραγματικά με "έφτιαξε"...Λίγο ισπανικό με τις βυζάρες της και πέρασμα του προφυλακτικού...Πολύ καλό στοματικό με περιποίηση της περιοχής μόνο που ήταν λίγο σύντομο,αλλά αν συνέχιζε μπορεί και να είχαμε κάποιο πρόωρο τέλος...

Έναρξη στο σεξ με την Ελένη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου το στήσιμό της αλλά και η συμμετοχή της ήταν άριστα...Τελευταία στάση,ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...

Πραγματικά η κοπέλα αυτή είναι τουμπανάκι σε εμφάνιση και αξίζει κάποιος να την επισκεφτεί.Εντάξει μπορεί να έχει απλό σερβις αλλά πιστεύω πως είναι μία εμφανίσιμη και σέξυ κοπέλα και δύσκολα κάποιος που θα την επιλέξει θα περάσει άσχημα μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Ελένη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Σεπτεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού