Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετα την χθεσινη μου καταθεση στη Φυλης σειρα σημερα ειχε το Μεταξουργειο.Η τσαρκα ηταν αρκετα μεγαλη σε Ιασωνος και Κολωνου,Λεωνιδου.Επισκεφτηκα και για πρωτη φορα τον νέο οικο στο 10αρι της Ιασωνος.Αφου περασα απ το μπλοκο με τα τζάκια εφτασα στον εν λογο οικο.Αρχικα πηγα στο ισογειο και στην συνεχεια πανω.Στο ισογειο μας παρουσιαστηκε η Ελενη(παλια γνωριμη από Διδυμου,Κολωνου,Λεωνιδου).Μια πολύ προσχαρη και ευχαριστη κοπελιτσα μαλλον από Αλβανια.Ειχε τα μαλλια της πιασμένα κοτσο,εχει μικρο βυζι,ωραιο κωλαρακι και σωματακι με τατου.Μιας και ηξερα ότι είναι καλη ειπα να δοκιμασω τον νέο οικο με αυτην.Εδωσα το δεκαρικο και μπηκα στο δωματιο στην εισοδο.Μεγαλο και καθαρο γενικα πολύ περιποιημένος χωρος ολο το μαγαζι.Μετα από λιγο εκανε την εισοδο της η Ελενιτσα προσχαρη όπως και στο σαλονι και ανταλλάξαμε μερικες κουβέντες.Στη συνεχεια ηρθε στο κρεβατι και ορμησε πανω μου τρίβοντας το κορμι της πανω στο δικο μου.Με φιλαγε στο λαιμο ενώ σιγα σιγα κατεβαινε προς τα κατω.Ωραια προκατ. με καλη διαρκεια σε πολύ ζεστο κλιμα.Οταν εγινε καλη ανορθωση μου εβαλε καποτα και ξεκινησε πιπα.Η πιπα ομολογούμενος δεν είναι το δυνατο σημειο της καθως βαζει δοντι και γενικα δεν εχει καποια ιδιαιτερη τεχνικη.Στο κομματι του σεξ είναι καλη και με gfe συμπεριφορα.Την αρχισα ιεραποστολικο το οποιο κρατησε αρκετα λεπτα με ανταλλαγη φιλιων σε λαιμους κλπ γλυψιμο του στήθους της από μερους μου.Υπηρχε πολύ καλη ανταποκριση και από μερους της ενώ επαιζε πολύ ναζιάρικα με τα ματια της και το ολο σκηνικο ηταν πολύ καλο.Επισης ειδα ότι ειχε μεγαλη ανεση χρονου ηταν πολύ χαλαρη στον τομεα αυτό(όπως και η τσατσα βεβαια).Τεσπα μην τα πολυλογω για να μην το ξημερώσουμε κιολας της ειπα να παμε στα τέσσερα για να επελθει το επιθυμητο αποτέλεσμα καποια στιγμη.Καλο στησιμο από μερους της χωρις κλεψιες κλπ αντεξε και γρηγορο σφυροκωπι χωρις να κανει κιχ ενώ συνεχισε να μου ριχνει καβλωτικες ματιες απ τον καθρευτη.Με τα πολλα μετα από λιγα λεπτα ηρθε το τελος.Ολα καλα.
Ετσι αυτή ηταν η πρωτη μου καταθεση στον οικο αυτό.Σειρα εχουν η Αντριαννα και η Νινα.Συνολικος χρονος στο δωματιο πανω από δεκα λεπτα καμια ενοχληση απ την τσα2 και φυσικα ουτε απ την κοπελα...ωραια πραγματα μακαρι να ηταν περισσοτερα σπιτια σε τετοιο στυλ ανεσης χρονου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελένη
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Σεπτεμβρίου, 2014
οπου τη βρισκεις να μου το λες συναγωνιστη!!!!! αυτη η γκομενα την ιδια συμπεριφορα παιζει να βγαζει σε ολους γουσταρει το γαμησακι βεβαια και εγω οπου την εβλεπα παντα την τιμουσα απο 4-5 φορες στη κωλονου ! Γλώσσα
16 Σεπτεμβρίου, 2014
Δεν ξερω αν γουσταρει τοσο πολύ το γαμησι αλλα σιγουρα είναι πολύ ευδιαθετη και προσχαρη οποτε παντα περνας καλα μαζι της.Για 10αρικακι είναι πολύ καλη επιλογή.Συνηθως παιζει στα μεροι που προαναφερα(Κολωνου 30.Λεωνιδου 28,Ιασωνος 10)
17 Οκτωβρίου, 2014
ξερεις αν δουλευει ακομα στο ιασωνος 10?η κοπελα ειναι σουπερ
18 Οκτωβρίου, 2014
treleo σταθερά εκεί είναι στην 1η βάρδια αλλά λίγο αργοπορημένη σε σχέση με της υπόλοιπης περιοχής!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4