Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 78 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ανδριάνα είναι η γνωστή κορασίδα/στυλιάρι,με θητεία στο Δ.7Β κτλ...
Τον τελευταίο καιρό είναι στον όροφο του συγκεκριμένου τσαρδιού...Κατσικογάμης

Έχοντας καταθέσει ήδη μια φορά,ήθελα ακόμα ένα στανταράκι για να φύγω ευχαριστημένος...
Ανέβηκα τα σκαλιά...την είδα ευδιάθετη στο σαλόνι,αλλά θυμήθηκα δεν κάνει 69 και την έκανα...

Μόλις έκανα 5-10 βήματα όμως σεληνιάστηκα...θυμήθηκα τα παλιά γαμήσια μαζί της και επέστρεψα στα καπάκια...
Πλήρωσα την κυρία Νίκη ΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο και πέρασα στο δωμάτιο!

Σε λίγα λεπτά ήρθε το μωρό...έβγαλε τα εσώρουχα - όχι τα γυαλιά - και πήδηξε πάνω μου...
Στην αρχή έκανε ότι δεν με θυμόταν...επειδή έχει γίνει πιο μακρύ/πορνιάρικο το μαλλί μου...Γλώσσα

Άρχισε να τρίβεται πάνω μου και να με φυλάει στον λαιμό,η πούτσα μου έγινε κάγκελο!
Εκεί με θυμήθηκε από Δ.7Β και άρχισε να μου παίρνει μια πολύ καλή πίπα με ένταση....Γερο-μύστης

Πέρασαν 3-4 λεπτά έτσι και σταματημό δεν είχε....
Της είπα να έρθει από πάνω...και έτσι έγινε...
Η κοπέλα είχε καύλες όπως προείπα και είχα δίκιο!
Άρχισε να κοπανιέται και μου δάγκωσε το στήθος (τώρα φταίω εγώ ΕμμμμΈρωτας )...;
Της λέω με δάγκωσες όπως παλιά...?
-Δεν σου αρέσει μου λέει....?

Εκεί επειδή κουράστηκε αλλάξαμε σε ιεραποστολικό....με την κορασίδα να ζητάει να την(ε) γαμήσω δυνατά....με βογγητά...και εμένα να γλύφω τον λαιμό και το στήθος της!

3η στάση πισωκολλητό...τραβώντας με προς το μέρος της δυνατά και κραυγούλες καύλας...είχα σαλτάρει εντελώς και το "πλατς-πλατς" πήγε σύννεφο...
Συγχρόνως της έτριβα το υγρό μουνάκι μέχρι που τελείωσα σε αυτήν την στάση...

Δεν έφυγε επιτόπου,αλλά κάθησε λίγο με το πέος μου μέσα της η καύλα....Έρωτας


Συμπέρασμα...


Μεγάλη σκίστρα όταν είναι σε φόρμα η μικρή...στα αρνητικά το κόψιμο του 69 και τα πεταχτά φιλάκια και όχι γλωσσόφιλα όπως πιο παλιά...

Καλή επιλογή πάντως για αυτήν την τιμή,γιατί είναι πεντακάθαρη...έχει ωραίο δέρμα/φυσικό στήθος και γενικά σε καυλώνει...Κατσικογάμης
Εννοείται θα ξαναπάω...
Καλά να περνάτε!Γερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ανδριάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
23 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
123
Likes:
189
Πόντοι:
3.090
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
13 Σεπτεμβρίου, 2014
Στην αρχή έκανε ότι δεν με θυμόταν...επειδή έχει γίνει πιο μακρύ/πορνιάρικο το μαλλί μου...Γλώσσα..........αν δεν παινεψεις το σπιτι σου θα πεσει να σε πλακωσει...ακου μακρυ/πορνιαρικο Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
13 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

@astatos123,αυτά είναι κωδικοποιημένα που γράφουμε...πρέπει να έχεις βγάλει Σχολή Κρυπτογράφων/Διαβιβαστών...Μεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
14 Σεπτεμβρίου, 2014
ωραιος μπιλ πρεπει να την ξεσκισες την κορασιδα Κατσικογάμης
14 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Όντως πέρασα πολύ καλά,μικρέ...Γερο-μύστηςΚατσικογάμης
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4