Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
8.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Άντζελα την έχω δει κανά δύο φορές σε τσάρκα μου και ειλικρινά είναι πολύ εντυπωσιακή.Έτσι μίας και την είδα χθες σε ακόμη μία μίνι βολτούλα είπα να την γνωρίσω καλύτερα...

Αφού μου την παρουσίασε η υπηρεσία κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο...Δεν άργησε να έρθει και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο,αφαίρεσε το στργκάκι της και ξάπλωσε δίπλα μου...Ξεκινήσαμε τα τριψίματα ο ένας στον άλλο και με κάποια πεταχτά φιλιά στο σώμα συνεχίσαμε για λίγα λεπτά.Πήρε το προφυλακτικό και το τοποθέτησε ξακινώντας το στοματικό...Αρκετά καλό με λίγη χρήση χεριού και ενώ σταμάτησε για να ξεκινήσουμε το σεξ της ζήτησα να το συνεχίσει για δύο τρία λεπτά ακόμη...
Έναρξη στο σεξ με την Άντζελα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου πραγματικά το στήσιμο της ήταν άψογο όπως και η συμμετοχή της με πρόστυχα λόγια και αληθοφανείς αναστεναγμούς.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με αρκετά καλή συμμετοχή και εδώ μας βρήκε το τέλος...

Πολύ καλή συνάντηση με την Άντζελα,δεν το περίμενα και όμως πέρασα καλά...Αφού σηκώθηκα από το κρεβάτι πήρε το εσώρουχό της,με πήρε μία αγκαλιά δίνοντας μου και ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε!

Αυτά για την εμπειρία μου με την Άντζελα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού