Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 176 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ζάνα την ξέρετε όλοι. Όσοι δεν την ξέρετε θυσιάστε ένα δεκάρικο να την γνωρίσετε.
Εγώ την γνώρισα σχετικά αργά τότε που δούλευε στην Αγκύρας. Ήταν τότε που δοκίμασα
για πρώτη φορά τι εστί "βασιλικό τσιμπούκι". Πολλά έχουν αλλάξει από τότε και έχω
πιάσει τον εαυτό μου να θέλει να σοδομίζει νεανικά κωλαράκια.
Η Ζάνα αποτελεί όμως σταθερή αξία, ειδικά για μας που τα έχουμε τα χρονάκια μας.
Μπορείς να αφεθείς στα έμπειρα χείλη της χωρίς βιασύνες χωρίς πίεση, χωρίς άγχος
και το τέλος στο στόμα της θα είναι τόσο γλυκό.
Στο θέμα τώρα, παρόλο που δεν ήμουνα στην καλύτερη στύση, τρελαινόμουν να την βλέπω
να χτυπάει το ποτσοκέφαλό μου στην γλώσσα της. Μικρή διακοπή για ιεραποστολικό και
μετά βγάλσιμο της καπότας και ξανά στο στόμα. Την ώρα που πλησίαζε η ώρα να χύσω
η Ζάνα έγλυφε τα αρχίδια μου. Με το που φωνάζω "χύνω" τον παίρνει στο στόμα και τα
μαζεύει όλα. Μην λερώσουμε και τα σεντόνια.
Στα προκαταρκτικά ένα πράγμα που μου αρέσει να κάνω με τη Ζάνα, είναι όταν είμαστε
όρθιοι να πηγαίνω από πίσω της και να πλέκω τον πούτσο μου στο κορδόνι (εσώρουχο)
και να τον τρίβω στην κωλάρα της. Τιμή στην Ζάνα κυρίως για την άψογη συμπεριφορά
της. Τελικά τα καλύτερα γαμήσια τα έχω κάνει με μεγαλοκοπέλες και όχι τόσο όμορφες.
Απογευματινή βάρδια στο ισόγειο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ζάνα
Διαγραμμένο μέλος 41167
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
200
Likes:
4.366
Πόντοι:
13.040
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fatasstits(2)

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Γλωσσόφιλα Έρωτας
GG
Gamaw Gries
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1