Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 131 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η θεία Σιμόνα μπορεί να θυμίζει κάποια μακρινή θεία (μας).

Μπορεί να προκαλεί διάφορες διεστραμμένες σκέψεις.

Δεν μπορώ να γνωρίζω αρκετά θέματα ...

Το αξιοπερίεργο και αξιοθαύμαστο είναι ότι αυτά που δεν γνωρίζουμε εμείς οι πουτανιάρηδες μπορεί να μην τα γνωρίζουν ούτε και οι ίδιες οι πουτάνες.

Ορισμένες πουτάνες κάνουν καριέρα γιατί δείχνουν ότι γνωρίζουν αρκετά ή τουλάχιστον νομίζουμε (εμείς οι πουτανιάρηδες) ότι γνωρίζουν.

Ίσως αυτό να είναι αρκετό για εμάς αλλά, ίσως να είναι ιδιαίτερα θετικό και για τις ίδιες τις πουτάνες.

Ποιος ξέρει ...

Όταν είδα την θεία Σιμόνα, χαλάρωσα και ηρέμησα.

Σαφώς η ηρεμία και η χαλαρή διάθεση είναι σοβαρό πλεονέκτημα για τα γαμήσια που πραγματοποιούνται στα πορνεία.

... και όχι μόνο

Είδα την θεϊκή Λαβίνα και σκέφτηκα ότι είναι επιλέξιμη για να γαμηθεί. Όμως, πιθανόν δεν καθοριζόμαστε από αυτά που σκεφτόμαστε και από αυτά που ζούμε, αλλά από αυτά που τελικά η καύλα μας ορίζει.

Δεν ήταν να μείνω και να γαμήσω στη Φυλής.

Πήγα στο Μεταξουργείο.

Μπήκα σε δυο-τρία μπουρδέλα και βρέθηκα στο Κολωνού 53.

Μπήκα στο σαλόνι (τρόπος του λέγειν) και κάθισα δίπλα σε έναν απορημένο δημόσιο υπάλληλο. Παραδίπλα κάθονταν δυο φρεσκοπλυμένοι Πακιστανοί που κρατούσαν δυο παραγεμισμένες πλαστικές σακούλες με ρούχα. Αργότερα μπήκε και ένας Αλβανός που συνέχεια έξυνε τα αρχίδια του. Το σαλονάκι φράκαρε.

Ευτυχώς βγήκε στο σαλόνι, σχετικά σύντομα, η Λάνα. Νταρντάνα ξανθιά ώριμη πορνοδέσποινα με κοντά μαλλιά μέχρι τον αυχένα, προμηθευτικά βυζιά και χορταστικό κώ(ο)λο. Σχεδόν αυτόματα στέφτηκα ότι παλαιότερα στην πρώιμη εφηβεία της θα συμμετείχε σε τσιμπουκοδρομίες στριπτιζάδικων.

Με τέτοιες και παρόμοιες παραγωγικές σκέψεις, ο πουτανιάρης έχει λαμπρό μέλλον και πετυχημένη καριέρα στα πορνεία και πιθανόν σε όλη του την ζωή.

Με λίγα λεπτά διαφορά, βγήκε στο σαλονάκι η Σιμόνα και στριμώχτηκε μαζί με την Λάνα στο χώρο της μεσόπορτας.

Πλήρωσα και προχώρησα στο επόμενο επίπεδο του μπουρδέλου που είναι το δωμάτιο εργασίας.

Σε λίγο μπήκε η Σιμόνα και την κα(υ)λωσόρισα.

Μου δήλωσε ότι είναι από την Ισπανία. Το ωραίο είναι ότι δεν γνώριζε ούτε Ελληνικά, ούτε Αγγλικά αλλά ούτε και Ισπανικά.

Όχι ότι εγώ γνώριζα.

Αλλά λέμε τώρα!

Ανέβηκε από πάνω μου και έβαλε τα βυζιά της πάνω στο μούτρο μου. Είχε βάλει κάποιο (ωραίο) άρωμα, αλλά δεν ρισκάρισα να γλείψω ρόγες και βυζιά γιατί είχα υπόψη όλα όσα κάνουν οι θερμοπυρηνικοί πόρνοι που πετάνε τα χύσια τους ελεύθερα και βεβιασμένα στα μούτρα και στα βυζιά της πορνο-δέσποινας.

Γύρισε πλάτη, έριξε και τα φουντωτά μαλλιά της πάνω μου και δεν μπορούσα να δω τι έκανε στην περιποίηση.

Ένοιωσα ότι μου έβαλε καπότα και ότι όσο περνούσε η ώρα μούσκευαν τα αρχίδια όλο και περισσότερο.

Διάλεξα να την γαμήσω πρώτα σε πισω(ο)κολητό και μετά σε ιεραποστολική στάση.

Γάμαγα και κράταγα τα μάτια μου ορθάνοιχτα ενώ η θεία Σιμόνα με κοίταζε πλαγιομετωπικά.

Έχυσα και ένοιωσα όπως ένοιωθα όταν τράβαγα μαλακία στις εθνικές επετείους.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σιμόνα
farkeli
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
101
Likes:
72
Πόντοι:
1.886
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2014
"Έχυσα και ένοιωσα όπως ένοιωθα όταν τράβαγα μαλακία στις εθνικές επετείους"...Πως δηλαδή στρατηγέ μου??Γερο-μύστης
04 Σεπτεμβρίου, 2014
Έχυσα και ένοιωσα όπως ένοιωθα όταν τράβαγα μαλακία στις εθνικές επετείους. Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
04 Σεπτεμβρίου, 2014
farkeli πραγματικά πάρα πολύ ωραίο στιλ γραφής.
04 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ωραίος,Στρατηγέ...Γερο-μύστης
05 Σεπτεμβρίου, 2014
Η μαλακία στις εθνικές επετείους χαρακτηρίζεται από την άνεση χρόνου λόγω αργίας και όχι μόνο.

Όταν είμαστε μαθητές δεν είχαμε σχολείο, οπότε έμενε αρκετός χρόνος. Επιπλέον λόγω των παρελάσεων είχαμε την δυνατότητα να δούμε πολλές γκόμενες μέσα στις οποίες συμπεριλαμβάνονταν και οι θεο-γκόμενες.

Συμμαθήτριες, καθηγήτριες, θείες, εξαδέλφες, γνωστές, άγνωστες κλπ Κάθε μια κατηγορία από τις παραπάνω μας προκαλούσε και μια διαφορετικής διάστασης καύλα και άντε μετά να συμμαζέψεις τα πρησμένα σου τα αρχίδια.

Μπορούσαμε να γαμήσουμε την οποιαδήποτε γκόμενα έχοντας στο μυαλό μας οποιαδήποτε κατηγορία από τις παραπάνω ή και όλες μαζί σε συνδυασμό. Όλες οι μορφές έρχονταν στο μυαλό μας μαζί με τον απόηχο των στρατιωτικών εμβατηρίων.

Συγκριτικά και αντίθετα με την χαλαρή και δημιουργική μαλακία στις εθνικές επετείους στέκεται η αγχωμένη μαλακία της στρατιωτικής θητείας.
06 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πολύ σωστή η διάκριση μεταξύ των δύο τύπων μαλακιών. Παρεπιπτόντως να υπενθυμίσω το πόσο αγχωτική ήταν η μαλακία στη σκοπιά ! Επί πλέον κάποιοι εκτός απο το χύσιμο στα βυζιά , χύνουν και στον καφέ της συναδέλφου προκειμένου να την πείσουν να την γαμήσουν , σαν κάποιον στις Ηνωμένες Πολιτείες, όπως αναγράφηκε στον τύπο, τις προηγούμενες ημέρες.
07 Σεπτεμβρίου, 2014
Nothing' s quite as it seems, κ. farkeli. Το γνωρίζετε όμως και γι΄ αυτό προχωράτε βαθύτερα και τελικά αποτρέπετε τον ετεροκαθορισμό σας και προσφέρετε την απόλαυση στον εαυτό σας! Έξοχα αποστασιοποιημένο από τα γεγονότα κείμενο!
Αναφορικά τώρα με την επιχειρούμενη αιτιολογημένη κατηγοριοποίηση των μορφών αυτοϊκανοποίησης, θα ήθελα να συνεισφέρω τη μορφή της αυτοϊκανοποίησης στις τουαλέτες του σχολείου με αντικείμενο καθηγήτρια / -ιες, η οποία εκτός των άλλων προσφέρει και αγχολυτικό αποτέλεσμα.
(Updated: 09 Σεπτεμβρίου, 2014) 09 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Πράγματι τίποτε δεν είναι όπως "φαίνεται" ...

Αυτό που με φοβίζει περισσότερο είναι μήπως ... "δεν φαινόμαστε" εμείς οι ίδιοι στα "δικά μας γεγονότα".
09 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ορθώς, κ. farkeli!
Θεωρώ επίσης ότι η επιστημονική προσέγγιση του θέματος απαιτεί να προσθέσουμε και κάποιες μητέρες συμμαθητών μας στο σχολικό < γίγνεσθαι > του προηγούμενου αιώνα.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9