Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Γεια σας μάγκες, μπορεί να με κράξετε, αλλά το είχα τεράστια ανάγκη, που λέει κι ένας συναγωνιστής Χαμόγελο Τον τελευταίο καιρό έχω ξεπέσει σε κάτι άνω των 40, αναμένοντας τις "καλές υπηρεσίες", και ξεχνώντας ότι ένα ωραίο πιπίνι αν δεν είναι ψυχοβγάλτης, δεν θα σε κάνει να αισθανθείς ότι "χάνεις" τα λεφτά σου, τεσπά, για ένα 10άρικο μιλάμε τώρα, ακόμα κι αν κάνει τα τυπικά, δεν κλαις μετά Λύπη. Στη βάρδια ήταν δύο κορίτσια, μάλλον τα τσιγγανάκια στα οποία έχουν αναφερθεί άλλοι συνάδελφοι. Μία με κοντά καρέ μαλλιά, που δε θυμάμαι πώς τη λένε, και μία με μακριά μαλλιά, ομορφούλες και οι δυο, το πολύ 22 χρονών, ίσως και πιο μικρές. Εγώ διάλεξα τη Μαρία, με τα μακριά μαλλιά, η οποία είναι μικροκαμωμένη και αδυνατούλα και τσιγγανάκη, πολύ ωραία για τα γούστα μου. Μπήκε στο δωμάτιο, μου είπε δυο πράγματα γενικά, όχι βαριεστημένα, αλλά προσπαθώντας να κρατήσει και μια απόσταση, και άρχισε μια αδιάφορη πίπα. Τότε της έσκασα τη βόμβα Εμμμμ Λέω, να σου δώσω άλλο ένα 10άρικο και να σου γλύψω τα ποδαράκια; Μου λέει, δεν κάνει, θα μυρίζουν από τα παπούτσια Money Mouth Της λέω, εμένα δεν με πειράζει καθόλου! Έτσι, άρχισα να παίρνω βαθιές εισπνοές ποδαρίλας, και από τα δύο πόδια, τα οποία δεν ήταν παραπάνω από 37 νούμερο, ήταν καλοσχηματισμένα και μαλακά, ενώ εκείνη μου έπαιζε μια αργή Μαλακία και μου πασπάτευε τα @@. Τελείωσα ρουφώντας μια μακρόσυρτη και απολαυστική μυρωδιά νεανικής τσιγγάνικης ποδαρίλας, εκείνη δε βιάστηκε να αφήσει το πουλί μου από τα χέρια της, σηκώθηκε, της έδωσα το επιπλέον 10άρικο και αποχώρησα. Και τώρα που σας τα διηγούμαι, ακόμα την έχω αυτή τη γλυκιά/αλμυρή ποδαρίλας στο στόμα μου Κουλ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Σχόλια

15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2014
Τεράστια κριτική. Έπικές στιγμές. Έλιωσα.
02 Σεπτεμβρίου, 2014
To είχες όντως ανάγκη τύπε!!!!!
02 Σεπτεμβρίου, 2014
γεια σου φιλε paiktoura εχεις περασει πολυ μπροστα κορυφαιος γαμω τις κριτικες πολυ γελιο σορυ κιολας με ολο το θαρος.Φαντασου να δουλευες σε μαγαζι με γυναικια υποδηματα τι θα γινοταν
02 Σεπτεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κααααααααααααααααααααααααααααααααάλτ........Γλώσσα
02 Σεπτεμβρίου, 2014
Στην επόμενη επίσκεψη θα ζητήσω να της κάνω γλυφοκώλι. Έχω μεγάλη ανάγκη μια νεανική τσιγγάνικη κωλίλας Χαμόγελο
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Καλτ Καλτ Καλτ Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
03 Σεπτεμβρίου, 2014
αριστα χυστη μου.....εχεις ακομα την αλμυρα στο στομα σου,,,γιατι ετσι αφηνει συνηθως η τσιγγανικη μυζηθραΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραίος αν και δεν νομίζω πως χρειαζόταν να δώσεις το εξτρά 10 ευρώ,ας πήγαινες κατευθείαν να της τα γλείψεις και αν έλεγε τίποτα με ένα 5ευρω θα το βούλωνε.
GG
Gamaw Gries
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Ωραίος. Κι εγώ έχω να πω πως το 10ευρο ήταν περιττό. Πολλές κοπέλες έχω δοκιμάσει έτσι. Κάποιες ξινίζουν αλλά δέχονται και έτσι στα @@ σου, πολλές το ξέρουν ήδη το άθλημα οπότε κανένα πρόβλημα, και άλλες σε κοιτάνε σαν εξωγήινο και αρνούνται κατηγορηματικά.

Ωραία ποδάρα έχει η Βαλέρια από Κολωνού 48 την οποία αν θες την πλένει κιόλας, καθώς και η Ρίτα από Ιάσωνος 2 μεταμεσονύχτια.
03 Σεπτεμβρίου, 2014
Φανταστικός συνδυασμός παικτουρα,τσιγγάνικη ποδολαγνείαΜεγάλο χαμόγελοΓλώσσα,το είχες πραγματικά τεράστια ανάγκηΓλώσσαΓλώσσα.Ξερόχυσα πολύ άσχημα,πάντα τέτοια
15 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2