Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 73 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μόλις μπήκα στο υπόγειο μαγαζί ένιωσα δροσιά που ήταν ό,τι πρέπει για ένα πρωινό Αυγούστου.Γύρω στις 11 ήταν και ήδη είχε ζέστη.Η υπηρεσία μου παρουσίασε τη Φωτεινή.Ξανθιά,ψηλή,με μεγάλα στήθη και παρα πολύ όμορφο πρόσωπο.Πέρασα στο δωμάτιο και μου εμφανίστηκε η Φωτεινή δροσερή και μοσχομυριστή.Γονάτισε δίπλα μου , πήρε το χέρι μου και το έφερε στο ξυρισμένο της μουνάκι.Υπέροχη αίσθηση!Μετά έγειρε επάνω μου και με άφησε να πιπιλάω για ώρα τις ρώγες της ενώ δεν έχασα ευκαιρία να βάλω τη γλώσσα μου και στη μασχάλη της κάτι που μ αρέσει πολύ.Αφού δε γαργαλιόταν συνέχισα κι εκεί το γλείψιμο.Πρέπει να πω πως μοσχοβολούσε και με όλο αυτό το σκηνικό ένιωθα το πεόνι μου να γίνεται θεριό.Δεν την άφησα να μου τον πάρει στο στόμα παρόλο που μου το πρότεινε αλλά φοβήθηκα την εκπυρσοκρότηση!Ήρθε και κάθησε επάνω μου και άρχισε να κουνιέται αργά στην αρχή αλλά να κάθεται ολόκληρη ως το τέρμα....Σιγά σιγά ανέβασε ταχύτητα και μετά από ώρα άρχισα να χύνω καθώς είχε γείρει επάνω μου και ρουφούσα πάλι τις ρώγες της.Έμεινα παρα πολύ ευχαριστημένος από την ωραία και χαλαρωτική πρωινή αυτή συνάντηση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φωτεινή
Τιμημένος
Εγγραφή:
21 Οκτ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
123
Πόντοι:
6.760
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού