Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 227 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου προς Κυριακή στις 01.30. Μαζί με τον φίλο crazy ivan είδαμε σε καφετέρια τα χάλια μας με τον Παναιτωλικό και μετά κατεβήκαμε για βόλτα στην πιάτσα. Αφού κάναμε την βόλτα πήγαμε να φάμε κάτι , όταν τελειώσαμε αφου μου έκλεισε η όρεξη από το φαι , μου άνοιξε για να χύσω . Δεν καιγόμουν να γαμίσω έτσι σκέφτηκα ότι μια καλή λύση είναι η Βιολέτα όπου στο πρόγραμμα της έχει άκα και χύσιμο παντού. Πρόκειται για μια ξανθιά κοπέλα από την Μολδαβία μέτριας εμφάνισης , παχουλή με 2άρια βυζιά , δεν μιλάει ελληνικά παρά μερικές λέξεις (καληνύχτα και γεία…)αλλά ούτε αγγλικά. Πάντως οφείλω να πώ ότι τα δωμάτια συνέχεια γέμιζαν. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο και την περίμενα να πάει σε δύο δωμάτια άλλα πρίν από εμένα. Κάποια στιγμή ήρθε στο δωμάτιο . Χαμογελαστή αλλά αμήχανη μίας και δεν μπορείς να συνεννοηθείς μαζί της. Ανέβηκε από πάνω μου και απλά με φίλησε λίγο στο στήθος , μετά κατέβηκε προς τα κάτω και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , η πίπα της μέτρια και με πάρα πολύ χέρι , έπιασα το χέρι της με το χέρι μου και της το έβγαλα από τον πούτσο μου , ενώ παράλληλα της έδειξα να μου γλύψει τα αρχίδια κάτι που έκανα. Ξανά πίπα αλλά πάλι με χέρι. Πέρασμα προφυλακτικού και την έστησα κατευθείαν στα τέσσερα , αυτή τοποθέτησε κάτω από το σώμα της τα δυό μαξιλάρια του κρεβατιού και ξάπλωσε πάνω τους , την γάμισα για λίγο πισωκολλητά αλλά είχε πάρει άβολη στάση , την γύρισα , έβγαλα το προφυλακτικό , ανέβηκα από πάνω της και έχωσα τον πούτσο μου στο στόμα της και άρχισα να της το γαμάω , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω έπιασα τον πούτσο μου και παίζοντας τον έχυσα στο πρόσωπο της όπου την έκανα χάλια μίας και πετάχτηκαν αρκετά και στα μαλλιά της. Σηκώθηκε με κλειστά τα μάτια ξέπλυνε το πρόσωπο της και έκανε και μερικές γαργάρες…Μετά αφού είχε ανοίξει τα μάτια της προσπαθούσε με μωρομάντιλο να καθαριστεί στα μαλλιά. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο κάτω από δεκάλεπτο. Μέτρια εμφανισιακά με μέτρια πίπα , από γαμήσι δεν έχω ολοκληρωμένη άποψη αλλά για ένα ξελάφρωμα με χύσιμο στην μούρη δεν είναι κακή.

Υ.Γ το 10 στο πάρκινγκ διότι πάρκαρα ακριβός έξω απο το υπογειάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.852
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού