Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Επειδή εχουμε μαθει να γαμαμε από συνηθεια όπως λεει και εκλεκτος συναγωνιστης του σαιτ ετσι και γω δεν μπορουσα σημερα να μην κατεβω στο Μεταξι να ριξω ένα εστω και αν δεν ημουν ιδιαιτερα καβλωμενος.Ετσι από συνηθεια...Στο ισογειο της Κολωνου 30 υστερα από μικρη αναμονη στο σαλονι μας παρουσιαστηκε μια κοπελα που δεν ειχα ξαναδει.Ηταν μελαχρινη με σωμα με τα καταλληλα πιασηματα,ωραια φυσικα βυζια και δυο τατου ένα στον ωμο και ένα στην πλατη.Στο σαλονι εμφανηστικε τσιτσίδι.Δεν το σκεφτηκα και πολύ ετσι εβγαλα το 10αρικο και μπηκα στο μεσα δωματιο το οποιο ηταν καλο ενώ επαιζε και τσοντα στην τν.Αφου η κοπελα τελειωσε με κανα-δυο συναγωνιστες ηρθε και σε μενα(τα δωματια ηταν φουλ όλα).Σε απταιστα Ελληνικα(μαλλον δικια μας πρεπει να ναι) μου συστηθηκε με ρωτησε πως με λενε,αν είμαι από δω(Ελληνας δηλαδή) κλπ την ρωτησα και γω το ονομα της και μου ειπε Βανεσα.Στα του αγωνα τωρα πηγε για πιπα κατευθείαν χωρις ιχνος προκατ ενώ ειχε παρει θεση αναμεσα στα ποδια μου.Η πιπα της καλη σχετικα με κανα δυο προσπάθειες για πιο μεσα(ας το πουμε ντιπ).Κρατησε κανα-δυο λεπτα.Στυση 100% δεν απεκτησα αλλα τεσπα μου λεει ελα από πανω μου.Την ξεκιναω σε ιεραποστολικο οπου εκει διαπιστωσα ότι κολλαγε ιδρωτιλα(οκ κανει και ζεστη λογικο).Όπως την γαμαγα μου ειπε ότι δουλευε σε στουντιο αλλα δεν ειχε δουλεια οποτε ηρθε εδώ.Σε ερωτηση μου γιατι δεν πηγε Φυλης μου ειπε πως ειχε περασει για λιγο και από κει...Εμενα προσωπικη μου αποψη παιδες είναι ότι καθαρα οπτικα να την δει κανεις είναι οκ για Μεταξι και οριακα για Φυλης για στουντιο με την καμια.Τεσπα είναι δυο μερες εδώ και δουλευει 12 με 6 το απόγευμα.Που λετε λοιπον καθως την γαμαγα αυτή χαζευε την τσοντα στην τηλεοραση Εμμμμ και όχι μονο αυτό αλλα μου σχολιαζε κιολας αυτά που εβλεπε Money Mouth Το μοτιβο συνεχιστηκε ετσι για λιγο και στη συνεχεια την εβαλα στα τέσσερα.Κατα τη διαρκεια του σφυροκοπήματος κοντα στο 6λεπτο η τσατσα βαραει πορτα.Δεν μπορω να πω ότι πανικοβληθηκε να σηκωθεί να φυγει κλπ αλλα μου ανεφερε ότι εχει αλλα τρια δωματια μεχρι το τελος.Συνεχισα το σφυροκόπημα αλλα παροτι ειχα 2-3 μερες να τραβηξω εστω και μαλακια επρεπε να το παλεψω για να χυσω ετσι της γραπωσα τα βυζια συγκεντρωθηκα και ολοκληρωσα το εργο μου στο 9λεπτο περιπου.Την συγκεκριμενη δεν θα την πω ουτε φολα,ουτε ξεπετα αλλα θεωρω η τουλάχιστον εμενα ετσι μου φανηκε "ντεκαβλε".Δεν μου εβγαλε καβλα θα ελεγα μου εβγαλε ένα αισθημα λες και είναι καποια φιλη μου και εχουμε παει για καφε αλλα για γαμησι δεν με εξηταρε καθολου θα ελεγα.Αυτη βεβαια είναι η γνωμη μου ισως εσεις να εχετε άλλη αποψη αν την δοκιμασετε.Στο κατω κατω για ένα 10αρικο αξιζει τον κοπο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βανέσσα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2014
Κθαρα Νεκαβλε σκηνικο τυπε Γερο-μύστης
30 Αυγούστου, 2014
Σωστός μαν,έτσι ακριβώς ένιωσα και εγώ!
Όσο για στούντιο,παίζει να δούλευε,γτ έχω δει και χειρότερες...
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2