Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 48 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Στοχευμενη καταδρομικη στον εν λογω χαμαιτυπειο...δε καταφερνα ποτε να παω βραδυ...βρηκα ευκαιρια,πηρα το πορναμαξο και εφτασα σφαιρα....ηλπιζα να ειναι ανοιχτο...φτανω στο ξωτικο και ευαερο μεταξι...το αρχικο θεαμα ηταν τρεις καδοι σκουπιδιων σχεδον στη μεση του δρομου παραδιπλα δυο καμμενοι εντελως τυποι λιωμα που με κοιτουσαν καλα καλα...αν δεν ηταν κοντα το σπιτι θα μου την ειχαν πεσει σιγουρα...μια εικονα αριστουργημα...τεσπα...ανεβαινω δεν ειχε κοσμο παρα εναν μονο συναδελφο στο δωματιο...ρωταω την υπηρεσια ποια δουλευει,και μου λεει θα δεις...βγαινει αμεσα η κοπελα μια μελαχροινη με μακρυ μαλλι κοτσο πιασμενα πολυ γλυκια κοπελα με ομορφο κορμι 2αρι στηθος και φοβερο κωλο...ηταν αρκετα ευδιαθετη,και χαμογελαστη..πως σε λενε της λεω...αλινα μου απαντα...χαμογελαω και της λεω οκ τα λεμε μεσα...και μου λεει αν σου ελεγα οτι με λεγανε μαρια θα περναγες.....μαλλον οχι της λεω...και μπαινω κατευθειαν στα ενδωτερα....αρχισα να ξεντυνομαι και σκαει μυτη μετα απο δευτερολεπτα λιγο μεσα με ναζι με κοιταζε που γδυνομουνα...της λεω ελα γιατι καθεσαι εκει..χαμογελα και μου λεει παω εχω ενα μονο πελατη διπλα και ερχομαι....δε καταλαβα γιατι μπηκε...τεσπα,μετα απο 10 λεπτα ερχεται το μωρο..ηταν ακομα ευδιαθετη ξαναγνωριστηκαμε..γδυθηκε και επεσε επανω μου κατευθειαν...λιγα προκαταρκτικα...αλλα οκ δε με πειραξε...αρχισε να μου γλειφει τα μπαλακια περιτεχνα και συνεχιζε προς το περιναιο......ηλπιζα να μου κανει και καμια κωλογλειφαδα που μου αρεσει αλλα δεν....αρχιζει αμεσως μετα μια αρκετα καλη πιπα βαθια υγρη χωρις δοντι...αλλα λιγο βιαστικη,κατι που οπως εχω ξαναπει δε μου πολυαρεσει.....το εσωσε ομως με τα ταυτοχρονα περασματα στις μπαλλες-περινεο-πουτσα,με εναλλαγες...αυτο με ειχε φτιαξει..της σηκωνα τα ποδια ψηλα μηπως μου γλειψει τη κωλοτρυπα,ιας και ημουν φρεσκομπανιαρισμενος...αλλα δε τολμουσε...νταξ δε το συνεχισα και αρκεστηκα στη πιπα...δεν ηθελα να τη γαμησω....αλλα ισως επρεπε.....το τελος ηρθε αρκετα γρηγορα μπορω να πω...ενα αλλο αρνητικο ηταν οτι ειχε παρει τετοια σταση που δε μπορουσα να τη χουφτωσω πουθενα......σε γενικες γραμμες ηταν μια μετρια συνευρεση,περιμενα κατι καλυτερο με βαση τις κριτικες....ισως της δωσω μια δευτερη ευκαιρια στο μελλον.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Aλίνα
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.413
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού