Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 294 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Δευτέρα απόγευμα στις 19.20. Την Ιωάννα την είχα δει την προηγούμενη εβδομάδα την πρώτη μέρα που έπιασε δουλειά σε αυτόν τον οίκο. Μελαχρινή ψιλόλιγνη με μικρό βυζί , πρόσωπο παντελώς αδιάφορο με την μύτη της να της το χαλάει ακόμα περισσότερο , βέβαια για μένα αυτό που με ενδιαφέρει είναι το σώμα και όχι το πρόσωπο(δεν θα της κυκλοφορήσω κιόλας)και έτσι μπήκε στα προσεχώς. Σήμερα η βόλτα μου στην περιοχή προγραμματισμένη με σκοπό στο τέλος να τιμήσω την νεαρά. Μπήκα στον οίκο και απο το κουζινάκι βγήκε η υπηρεσία , η μελαχρινή μίλφ με τις βυζάρες που πιο παλιά δούλευε στο Αχιλλέως 48β και είναι αρκετά γαμέυσιμη και μάλλον αν πήγαινα με αυτή θα περνούσα καλύτερα....την πλήρωσα και μου είπε να περάσω σε όποιο απο τα δύο δωμάτια θέλω. Πέρασα στο δωμάτιο στο βάθος , πλύθηκα στον νιπτήρα και περίμενα στο κρεβάτι. Μετά απο κάνα 5λεπτο αν και δεν είχε ψυχή ήρθε η Ιωάννα στο δωμάτιο. Ήταν αγέλαστη και ανέκφραστή όπως και στο σαλονάρισμα της αλλά όπως και την πρώτη φορά που την είδα , ποιο πολύ έμοιαζε με θλιμμένη. Την χαιρέτησα πιο πολύ για να δώ σε τι γλώσσα θα μιλήσουμε...ελληνικά δεν γνωρίζει , την ρώτησα για αγγλικά και είπε ότι γνωρίζει μερικά. Τέλος πάντων πρόκειται για κοπέλα απο την Ουκρανία 25 χρονών όπως είπε. Έβγαλε το στρίνγκ και το σουτιέν της , αλλά τις πλατφόρμες που φορούσε στα πόδια της δεν τις έβγαλε. Το σώμα της όπως είπα καλό αν και πολύ λεπτή και το μικρό βυζί της θεόστητο. Κάθισε στα γόνατα δίπλα μου , κανένα προκαταρκτικό , κατευθείαν έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε την πίπα , το μόνο καλό ότι άφηνε να τρίβω το μουνάκι της. Η πίπα της κάτω του μετρίου και περισσότερο χρησιμοποιούσε το χέρι της τραβώντας μου μαλακία. Της είπα να γυρίσει σε στάση 69 αλλά δεν κατάλαβε τι της έλεγα , της έδειξα με κίνηση τι ήθελα και με το χέρι της κατηγορηματικά μου έδωσε να καταλάβω ότι δεν θέλει. Πέρασμα προφυλακτικού ,ξαναέβαλε το κεφαλάκι του πούτσου μου ίσα ίσα στο στόμα της και με το χέρι της μου τον έπαιζε τόσο γρήγορα προσπαθώντας να με κάνει να χύσω. Την σταμάτησα και απο μόνη της πήγε να στηθεί ανάσκελα , της έδειξα να στηθεί στα τέσσερα και ψιλοδυσανασχέτησε.....Στην αρχή στήθηκε καλά αλλά όσο την γαμούσα όλο και “γλιστρούσε” προς τα εμπρός....μετά απο κάνα 3λέπτο απόλυτης μούγκας έχυσα. Σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της και χωρίς να πλυθεί καθόλου αποχώρησε απο το δωμάτιο .Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν δεκάλεπτο. Δεν υπάρχει περίπτωση να την ξαναπάρω και ό μόνος λόγος που θα την πρότεινα θα ήταν μόνο για αυτούς που αρέσκονται στον σωματότυπο της και δεν τους ενδιαφέρουν οι υπηρεσίες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Ιωάννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.956
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Αυγούστου, 2014
αγελαστη ανεκφραστη προκαταρκτικα μηδεν τι θελουν και τις φερνουν αυτες τις δυστυχισμενες κοπελιτσες που ειναι ανικανες για τη δουλεια αυτο το μαγαζι ενω ξεκινησε καλα παει απο το κακο στο χειροτερο καλιτερα αμα συνεχιζει ετσι να κλεισει
29 Αυγούστου, 2014
Αν δεις την κριτική μου απο κατω για την χρυσά γραφω και εγω οτι δεν έβγαλε τα παπούτσια λες να την εκπαίδευσε η χρυσα Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2