Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Την Αλεξία δεν την είχα δει σε τσάρκα μου ξανά,την είδα για πρώτη φορά προχθές το βράδυ...Για να είμαι ειλικρινής ο τρόπος με τον οποίο κούναγε τον κώλο της στο σαλόνι ήταν η αφορμή μετά από μία σύντομη τσάρκα στα γύρω ιδρύματα επέστρεψα για να περάσω μαζί της...

Μελαχρινή,αδύνατη με κάπως σκουρόχρωμη επιδερμίδα,μικρό στήθος και ένα κωλαράκι το οποίο "κοιτάζει" το ταβάνι...Αυτή είναι μία σύντομη περιγραφή της...Αφού η υπηρεσία έκανε τη σχετική παρουσίαση πέρασα στο δωμάτιο.
Για το δωμάτιο δεν έχω να αναφέρω πολλά αν και επισκέπτης πρώτη φορά...Είναι μικρό κάπως με ένα κρεβάτι στη μέση και από καθαριότητα δεν το λες και πεντακάθαρο...Α και ο φωτισμός είναι έντονος σε σημείο που θεωρείται και ενοχλητικός...

Αφού έβγαλα τα ρούχα ξάπλωσα για να τη περιμένω καθώς είχε άλλο συναγωνιστή πριν από εμένα.Μετά από περίπου δέκα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο.Με ρώτησε το όνομά μου και αφού μου έβγαλε το εσώρουχο χάιδεψε για λίγο την ευαίσθητη περιοχή και πέρασε αμέσως το προφυλακτικό...Δηλαδή προκαταρκτικά μηδέν με λίγα λόγια...
Έναρξη στοματικού,σχετικά καλό σε ρυθμό αλλά με πολύ χρήση χεριού,βέβαια της έδειξα ότι με ενοχλεί και σταμάτησε να παίζει με το χέρι της...
Πρώτη στάση με την Αλεξία από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου είναι η καλύτερη στάση μαζί της και τελείωμα σε ιεραποστολικό με λίγο καλύτερη συμμετοχή από ότι ξεκινήσαμε...Αφού ολοκληρώσαμε τη συνεύρεση μάζεψε το εσώρουχό της μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί και αποχώρησε από το δωμάτιο...

Συμπερασματικά μία απλή συνάντηση που όπως έγραψα και στο τίτλο δεν τρελάθηκα κιόλας,περίμενα το κάτι παραπάνω που δεν ήρθε...

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλεξία τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλεξία
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού