Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 45 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Ντενίσα δεν την είχα ξαναπετύχει σε τσάρκα μου την είδα για πρώτη φορά εκείνο το απόγευμα πριν δέκα μέρες περίπου.Ομολογώ πως μου άρεσε αρκετά εμφανισιακά καθώς είναι στα γούστα μου.Δηλαδή για όσους δεν την έχουν δει πρόκειται για μία ξανθιά κοπέλα με μακρύ μαλλί μέχρι τη μέση,ωραίο σώμα με καλλίγραμμα πόδια άψογη περιφέρεια και γλυκό πρόσωπο.Γενικά ήταν απ'τις πιο εμφανίσιμες που έχω συναντήσει...

Πέρασμα στο δωμάτιο με την ευγενική υπηρεσία να με συνοδεύει μέχρι εκεί...Αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω.Μετά από λίγα λεπτά ήρθε κοντά μου χαμογελαστή.Με μία κίνηση αφαίρεσε το στριγκάκι της και ξάπλωσε δίπλα μου...Ξεκίνησε να με χαιδεύει και κατευθείαν πήγε προς τα α@@@κια...Αφού τα έτριψε λίγο με τα χέρια της πέρασε το προφυλακτικό και ξεκίνησε το στοματικό.Μονότονο στοματικό με αρκετή χρήση χεριου.Για περιποίηση στα μπαλάκια ούτε λόγος...Έναρξη στο σεξ με τη Ντενίσα από πάνω για λίγα λεπτά σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου η συμμετοχή της,σχετικά ήταν καλή.Τελείωμα στα τέσσερα όπου είναι η καλύτερη στάση μαζί της από άποψη θέας...

Αφού είπαμε κανά δύο κουβέντες ακόμη αποχώρησε δίνοντας μου ένα πεταχτό φιλί.

Μία απλή τυπική κατάθεση που δεν έχει κάποιος να θυμάται πολλά αλλά απ΄την άλλη δεν τη λες και "φόλα"...Αυτά για την εμπειρία μου με τη Ντενίσα τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
30 Αυγούστου, 2014
Δεν εχει καθολου φαντασια, ειναι βαρετη, ρωταει συνεχος τι θες, ενο αλλες με το που θα σε δουν ξερουν τι θες και τι ρολο βαρας αν εισαι αγχωμενος, ψαρομενος , θρασης κτλ...Οσοι ομορφια εχει την χανη με την συμπεριφορα της....Ποτε δεν με τρελενε , μια φορα περασα μαζι της απο περιεργια και ηταν η ολοι φαση τελειος ντεκαβλε....Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1