Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Γεια σας μάγκες! Χθες γύρισα από ένα νησί στο οποίο συνέβαινε το εξής παράδοξο: ενώ στην παραλία υπήρχαν κοπέλες, το βράδυ στα (λίγα) μπαράκια κυκλοφορούσαν σχεδόν αποκλειστικά μπακούρια και μάλιστα τελειωμένα, κάτι μουσάτοι χίπστερ της κακιάς ώρας Λύπη. Έτσι, γύρισα μπακούρι κι εγώ και φορτωμένος με μιας εβδομάδας κάβλες! Χαμόγελο Μεσημεράκι έκανα μπανάκι και πάω Μετάξι, μοσχομυριστός και καβλωμένος, όπου ύστερα από δυο τρία περάσματα από αλλού κατέληξα στη Βίκυ: Είναι γύρω στα 35, εμφανίζεται γυμνή στο σαλόνι, έχει βυζάρες και έχει κάποια λίγα κιλάκια παραπάνω. Η συμπεριφορά της ήταν πολύ κυκλοθυμική. Ενώ ήρθε χαμογελαστή και άρχισε να με φιλάει στο στήθος και μετά να περιποιείται για ώρα τα @@, όταν μου έβαλε προφυλακτικό για πίπα ήταν κάπως μονότονη και σε κάποια φάση, χωρίς να έχει περάσει ώρα, λες και αγανάκτησε και μου λέει δεν μπορώ να το κάνω όλη την ώρα και άρχισε να μου τον παίζει! Όταν της είπα, οκέι, δεν υπάρχει πρόβλημα, και της ζήτησα να ξαπλώσει δίπλα μου για να πιάνω τα ωραία της βυζιά, με κοίταξε με περιφρόνηση και συνέχισε όπως ήταν Money Mouth. Τελειώνοντας, με ένα πήδο άνοιξε την πόρτα και εξαφανίστηκε. Ίσως οι μεγάλες προσδοκίες μου, λόγω της πολυήμερης αποχής μου, να ήταν αυτές που δεν με άφησαν ικανοποιημένο και σε καμία περίπτωση δεν θα την επισκεφθώ ξανά, από την άλλη βλέπω άλλους συναγωνιστές να γράφουν θετικά σχόλια. Τέλος πάντων, καλά να περνάτε Κουλ




Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Σεπ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
2.795
Πόντοι:
6.495
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2014
Απλα ηταν φολα τυπε μου, οι προσδοκιες σου μια χαρα ειναι Γερο-μύστης
06 Σεπτεμβρίου, 2014
Θετικα γραφω (και) εγω για Βικυ. Απο 2/13 που την πρωτοπηρα ολες οι συνευρεσεις μας ηταν αψογες . Περιπου 15 φορες . Γι αυτο ειναι ενα απο τα στανταρ μου στο Μεταξι για 10 ευρω .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2