Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.3 34 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη απόγευμα στις 19.00 . Μπήκα στον οίκο και βγήκε στο σαλόνι μια υπηρεσία που δεν θυμάμαι να την έχω ξαναδεί. Καλησπέρα μου λέει έχουμε δύο κοπέλες , είναι στο δωμάτιο , ελεύθερο τσιμπουκάκι και όλες τις στάσεις , περιμένετε. Ποίες κοπέλες δουλέυουν την ρωτάω , εσύ ποια ψάχνεις μου απαντάει με υφάκι , καμιά συγκεκριμένη της κάνω , γιατί ρωτάς τις ξέρεις όλες τις κοπέλες μου κάνει , όχι της λέω απλά ρώτησα , δεν σε έχω ξαναδεί μου κάνει μάλλον έρχεσαι πρωινά λέει πάλι με ύφος , ναι απαντάω μόνο πρωινά έρχομαι , με απαξιωτικό ύφος μου λέει το πρωί έχει κάτι αλβανίδες , εμένα οι κοπέλες μου είναι Βουλγάρες...περίμενα λίγο και μετά απο λίγο βγήκαν οι κοπέλες , η πρώτη ήταν η Τάνια μελαχρινή κοντή με κανονικό σώμα και μικρό βυζί , την έχω πεύχει πολλές φορές σε αυτόν τον οίκο . Η άλλη ήταν η Γκαλίνα ξανθιά τσιγγανοπούλα χοντρούλα με 3.5άρια βυζιά. Το σκέφτηκα λίγο και τελικά επέλεξα να περάσω με την Γκαλίνα. Πέρασα στο μικρό δωμάτιο που ήταν άδειο. Δεν άργησε να έρθει η Γκαλίνα , 23 ετών απο Βουλγαρία , ελληνικά λίγα. Έβγαλε την φουστίτσα και το τόπ που φορούσε . Ξάπλωσε δίπλα μου , την ανέβασα πάνω μου και άρχισα να γλύφω και να χουφτώνω τις βυζάρες της , το μόνο που άξιζε απο το σώμα της. Κατέβηκε προς τα κάτω και πήρε κατευθείαν τον πούτσο μου στο στόμα της , πίπα αρκετά καλή αν και χρησιμοποιούσε αρκετά το χέρι της. Έγλειψε τα αρχίδια μου μετά απο προτροπή μου. Όσο μου έπαιρνε πίπα έπαιζα με το μουνάκι της αλλά δεν μου έκανε κλικ για να την γλύψω. Πέρασμα προφυλακτικού , πρώτη και μοναδική στάση στα τέσσερα. Αντέχει δυνατό γαμήσι αδιαμαρτύρητα αν και να πώ την αλήθεια γενικά δεν μιλούσε....Της είπα να γυρίσει ανάσκελα , ανέβηκα πάνω της και χωρίς να της πώ τίποτα έβγαλα το προφυλακτικό και έχυσα στις βυζάρες της. Πάλι δεν είπε τίποτα , σηκώθηκε σκουπίστηκε με χαρτί δεν πλύθηκε πήρε τα ρούχα της στο χέρι και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα κάτω απο δεκάλεπτο ,μόνο για να φύγουν τα χοντράδια θα την πρότεινα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Γκαλίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.112
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού