Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 57 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επόμενη στην χθεσινή λίστα ήταν η καινούρια κοπέλα με το όνομα Κάτια,που εργάζεται σε αυτό το όμορφο νεοκλασσικό,που ελπίζω να ξανανοίξουν και τα μαγαζιά του ισόγειου και του ορόφου απο την πλευρά της Κεραμικού.
Η Κάτια είναι κοπέλα κοντά στα τριάντα έτη, κανονικών κιλών με πιασιματάκια αρμονικά κατανεμημένα (είναι στο όριο όμως για να αρχίσει να παχαίνει),μελαμψό δέρμα,μαύρα μαλλιά λίγο πιο κάτω απο τους ώμους, ένα μεγάλο τατού μπροστά στην κοιλιακή της χώρα, που υστερεί λίγο εμφανισιακά μιας και έχει κάποια λίγα παχάκια.Τα Ελληνικά της Κάτιας είναι περίπου σε μέτριο βαθμό μιας και στην χώρα μας έχει ήδη 1 χρόνο εργαζόμενη σε κωλόμπαρα.Η Κάτια δηλώνει ότι είναι απο Μολβαδία αλλά λόγω των φαινοτυπικών της χαρακτηριστικών πιστεύω ότι είναι Ρουμάνα η απο Αλβανία και μάλλον πρέπει να είναι αθίγγανη.
Κίνητρο μου να περάσω μαζί της στο δωμάτιο ήταν η θετική αύρα που εκπνέει κατά την εμφάνιση της στο σαλόνι, το ότι είναι καινούρια φυσικά και ότι κάποιος την είχε κλείσει για 1 ώρα και ασφαλώς είχε κλειδώσει και το μαγαζί σβήνοντας τα φώτα του.Είπα τότε μέσα μου ότι για να την κλείσει για 1 ώρα ο συναγωνιστής αντί να πάει σε studio σίγουρα η Κάτια θα είναι μεγάλο ταλέντο στο κρεββάτι αλλά οι εκτιμήσεις μου δεν βγήκαν σωστές.
Η Κάτια μπήκε στο δωμάτιο φουριόζα και με σπαστά Ελληνικά με ρώτησε μόνη της όνομα και απο που είμαι.Κατόπιν την έφερα κοντά μου και άρχισα να γλύφω τα σκουρόχρωμα δυομισάρια βυζιά της για λίγο.Στην συνέχεια ξάπλωσα ανάσκελα και σαν προκαταρκτικά,η Κάτια ξάπλωσε πάνω μου και άρχισε να τρίβεται πάνω στο σώμα μου για να καταλήξει στο να μου κάνει μασαζ με τα βυζιά της πάνω στον πούτσο μου.Ασφαλώς με αυτές τις ενέργειες συντέλεσε στην γρήγορη ανόρθωση του.Στην συνέχεια πήρε προφυλακτικό και τεντόνωντας το με δύναμη το πέρασε στο προφυλακτικό μου.Έπειτα ξάπλωσε στο πλάι μου αλλά έχοντας σφιχτα κλεισμένα τα μπούτια της για να μην πιάνω το πράγμα της.'Οταν της είπα να τα ανοίξει μου είπε ότι δεν αφήνει πιασίματα στο μουνί της και αυτό σίγουρα είναι στα μείον της συνεύρεσης.Το τσιμπούκι με καπότα που μου έκανε ήταν σχετικά βαθύ και αργό αλλά έχανε πολύ σε ηδονικότητα.Φιλιά και οχεολειχία η συγκεκριμένη δεν κάνει.
Στην στάση του 69 συνέχισε να με τσιμπουκώνει αλλά απότι κατάλαβα δεν φτιαχνόταν ιδιαίτερα όπως άλλες κοπέλες μιας και μου είπε να είμαι λίγο πιο συντηρητικός ως προς της τεχνική της αιδιολειχίας.Μετά απο λίγο μόνη της στήθηκε σε στάση πισοκωλητού παρακάμπτοντας την στάση της γελαδάρισσας και μου είπε να την γαμήσω.
Με αυτή να είναι στημένη στα τέσσερα και εγώ να καρφώνω αρκετά δυνατά χωρίς να έχω κάποια ιδιαίτερη αίσθηση λόγω της κρέμας αλλά και λόγω της έντονης χρήσης του πράγματος συνεχίσαμε για λίγα λεπτά.Αυτή στην διάρκεια της πράξης ένγαζε μερικά προσποιητά βογγητά κάβλας και μου έλεγε ότι είναι η πουτανίτσα μου και να την σκίσω.Αυτό συγκαταλέγεται στα θετικά της συνεύρεσης.
Στην συνέχεια περάσαμε στο ιεραποστολικό όπου και την πήρα με τα κορμιά μας ενωμένα αλλά δεν άφηνε να την γλύψω στο λαιμό λέγοντας και καλά ότι γαργαλιέται.
Έπειτα μου είπε να βιαστώ μιας και δεν μπορεί να μείνει πολύ και με ξενέρωσε λιγάκι.Σε πρόταση μου να την χύσω στο σώμα αρνήθηκε.Έτσι και εγώ της έστησα μπροστα μου σε στάση 69 να βλέπω το μουνί της χωρίς να το πιάνω όμως παρά μόνο τα σφιχτά της κωλομάγουλα.Η υπηρεσία την φώναξε στο σημείο αυτό, την κράτησα ακόμα λίγο χωρίς να έχω σκοπό να τελειώσω και μετά απο λίγο την έδιωξα μόνος μου.Είχα ήδη αποφασίσει να τελειώσω με την Βαλέρια.
Συνοψίζοντας η Κάτια είναι οριακά καλή για το δεκάρικο που παίρνει αλλά σίγουρα δεν προσφέρει δυνατές συγκινήσεις.Και πάλι θα την πρότεινα για μία δοκιμή μόνο αν δεν υπάρχει εναλλακτική επιλογή και υπο την προυπόθεση ότι ο συναγωνιστής δεν θα έχει ιδιαίτερες απαιτήσεις μιας και σίγουρα η συγκεκριμένη κοπέλα δεν θα μπορέσει να τον καλύψει.Απο πλευράς μυ δεν θα ξαναδοκιμαστεί η συγκεκριμένη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάτια
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, Jim25jim, ΜrKavlopoulos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Αυγούστου, 2014
Σχετικά ακριβής κριτική αλλά εγώ θα έλεγα να μην κάνετε τον κόπο. Ψιλομάπα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1