Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το βραδάκι στις 20.15 . Σήμερα στον οίκο είχε ένα τσάτσο πάρα πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό. Η κοπέλα στο δωμάτιο , τον ρώτησα ποια κοπέλα δουλεύει και μου απάντησε η Χριστίνα , καινούργια κοπέλα σε αυτόν τον οίκο. Μου είπε ότι κάνει φούλ πρόγραμμα και περίμενα για να την δώ. Βγήκε από το δωμάτιο μία κοπέλα με καστανοκόκκινα μαλλιά πιασμένα πάνω , με κανονικό σώμα 1.5άρι βυζί, έχει και τατού ένα τριαντάφυλλο στην δεξιά ωμοπλάτη . Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο .Φρεσκαρίστηκα και περίμενα στο δωμάτιο. Ήρθε στο δωμάτιο και έκανε ουάου…αλλά με παράπονο. Έχει να πάει δύο χρόνια για μπάνιο και της άρεσε το μαύρισμα μου. Η Χριστίνα είναι από την Βουλγαρία , 27 χρονών , ελληνικά μιλάει πολύ καλά μιάς και είναι στην Ελλάδα από 7 χρονών. Πριν από εδώ δούλευε στην Πάτρα. Άφησε μωρομάντιλα , κρέμα και ξυλοκαίνη στην άκρη του κρεβατιού. Κάθισε στο πλάι από το κορμί μου και τούρλωσε την κωλάρα της την οποία είχα θέα από τον καθρέπτη , άρχισα να τρίβω το μουνάκι της και την κωλοτρυπίδα της , η κωλοτρυπίδα της είναι πολύ στενή. Άρχισε να με φιλάει στο στήθος και να μου χαϊδεύει τα μπράτσα αλλά και την κοιλούμπα μου…κατέβηκε πιο κάτω και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της πίπα καλή που αν ήταν και πιο υγρή θα ήταν σούπερ , της είπα να γυρίσει να την γλύψω και εγώ κάτι που έκανε πρόθυμα , έγλυφα το μουνάκι της αλλά και την κωλοτρυπίδα της που βλέποντας από απόσταση αναπνοής αναρωτιόμουν πώς θα μπεί ο πούτσο μου εκει μέσα…Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση ανέβηκε από πάνω μου καλή συμμετοχή ενώ σε αυτή την στάση έπεσαν και γλωσσοφιλα , αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , πολύ καλή στάση σώματος , άρχισα πρώτα να την γαμάω από μουνί πισωκολλητα όπου αντέχει δυνατό σφυροκόπημα , συνέχισα έτσι για λίγη ώρα και της είπα ότι θέλω το κωλαράκι της , την ρώτησα αν θέλει να της βάλω αλοιφή , μου απάντησε ναι βάλε μου από το μικρό σωληνάριο(ξυλοκαινη) το μεγάλο είναι για το μουνάκι είπε γελώντας , έβαλα ξυλοκαίνη στην κωλοτρυπίδα της και άρχισα να της βάζω δάχτυλο , έκανα μια προσπάθεια να μπω αλλά μάταια , έκανα και δεύτερη αλλά πάλι τίποτα ενώ άρχισε και να μου πέφτει…μου είπε να μου πάρει πίπα για να έρθω στα ίσα μου , κάτι που έκανε , ξαναστήθηκε στα τέσσερα και με την 3η προσπάθεια κατάφερα να μπώ στον κώλο της βέβαια μέχρι την μέση , την γάμησα για κάνα 3λέπττο σε αργό ρυθμό και της είπα να μου πάρει πίπα για να χύσω , είπε οκ αλλά να μην χύσω στο στόμα της . Έβγαλα το προφυλακτικό , την ξάπλωσα ανάσκελα και πήγα στο πλάι της στο ύψος του κεφαλιού της , άρχισε πίπα , τώρα πότε τον έπαιρνε βαθιά στο στόμα της πότε έγλυφε μονο με την γλώσσα της το κεφαλάκι , όταν ένιωσα ότι θα τελειώσω τον έβγαλα από το στόμα της και έχυσα στα βυζάκια της. Της έφερα χαρτί να σκουπιστεί και μετά καθαρίστηκε και με μωρομάντιλο σχολαστικά. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , ο τσάτσος δεν ενόχλησε καθόλου , η Χριστίνα είχε όρεξη και ήταν υπομονετική , σήμερα το απόγευμα ήταν η πρώτη της μέρα εδώ και από αύριο λόγω των αδειών θα δουλεύει πρώι και απόγευμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.676
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2014
μια εγκυκλοπεδικη ερωτηση
Την ξυλοκαινη την εβαλε για να μην ποναει?
06 Αυγούστου, 2014
οχι τυπε για να μουδιαση το δαχτυλο του νεα σμυρνη και να μη του πονεση οταν της βαζη δαχτυλο Μεγάλο χαμόγελο Νεα σμυρνη γαματη η κριτικη σου με καυλοσες συντομα θα την τιμησο...Κουλ
19 Αυγούστου, 2014
Σε μένα αρνήθηκε την στάση 69 (επίσκεψη 10 Αυγούστου 2014), λέγοντας ότι δεν της αρέσει να τη γλείφουν. Φυσικά, πήρα τα χρήματά μου πίσω κι έφυγα.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3