Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 170 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Τετάρτης προς Πέμπτη στις 02.15. Σε αυτό τον οίκο έφαγα τον περισσότερο χρόνο της τσάρκας μου. Δεκαπέντε λεπτά που περίμενα για να δώ την κοπέλα και σχεδόν είκοσι που έκατσα μαζί της στο δωμάτιο , αλλά άξιζε. Σήμερα σε αυτόν τον οίκο δούλευε η Λάουρα πρόκειται για μία 25χρόνη Ρουμάνα μελαχρινή αλλά έχει και ένα πολύ λεπτό τσουλούφι ξανθό , μαυριδερή με κανονικό σώμα , 3άρια βυζιά με μεγάλη ρόγα , έχει πίρσινγκ κάτω από τα χείλη του στόματος της και δύο τατού , ένα στον ώμο και ένα στην ωμοπλάτη. Στο σαλόνι ήταν κάπως απότομη αλλά ο σωματοτυπος της και κυρίως τα βυζιά της με έκαναν να περάσω . Ήρθε στο δωμάτιο τόπλες και φορώντας μόνο ένα ρόζ στριγκάκι κα με το χαμόγελο ζωγραφισμένο στο πρόσωπο της , καμία σχέση δηλαδή με το σαλόνι. Μου έπιασε την συζήτηση από πού είμαι πόσο χρονών κλπ. Έβγαλε το στρίνγκ της και το άφησε δίπλα από το μαξιλάρι. Ανέβηκε από πάνω μου και μου “πρόσφερε ”τις βυζάρες της για γλείψιμο. Φιλούσα τις βυζάρες της τις χούφτωνα και χιλοδάγκωνα τις μεγάλες ρόγες της . Σταμάτησα , άρχισε να με φιλάει στον λαιμό και κατέβηκε στο στήθος , έκανε στάση για να κάνει σχόλιο για το άρωμα μου και την καθαριότητα μου λέγοντας μάλιστα ότι δεν μπορώ να φανταστώ τι βρόμια συναντάει κάθε μέρα , συμφώνησα αλλά δεν μπορούσα να μην της πώ ότι και οι κοπέλες πολλές φορές δεν είναι καθαρές. Χαμογέλασε και έβαλε τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και άρχισε μια καλή ισπανική. Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα καλή και βαθιά , της είπα να γυρίσει σε στάση 69 κάτι που έκανε , συνεχίσαμε να γλύφουμε ο ένας τον άλλο και όπως ήμασταν σήκωσε το σώμα της κατέβηκε πιο χαμηλά στο σώμα μου και με καβάλησε σε ανάποδο cow girl , πολύ καλή συμμετοχή , αλλαγή στάσης την σήκωσα όρθια για πισωκολλητό , αφού βρήκαμε την κατάλληλη γωνία άρχισα να την γαμάω δυνατά χουφτώνοντας τις βυζάρες της. Τρίτη στάση την έστησα στα τέσσερα και καθώς την γαμούσα την ρώτησα αν μπορώ να χύσω στα βυζιά της . Ζήτησε άλλα δέκα ευρώ , της είπα πέντε και δέχτηκε. Βγήκα από μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό και την έβαλα να καθίσει στην άκρη του κρεβατιού και έχυσα στις βυζάρες της. Στο δωμάτιο κάθισα σχεδόν 20 λεπτά και ο τσάτσος χτύπησε δύο φορές την πόρτα . Η Λάουρα τον έγραψε δεν έδειξε ούτε μία φορά σημάδια βιασύνης και είχε πολύ καλή συμμετοχή. Θεωρώ ότι είναι καλή περίπτωση για Μεταξουργείο. Στο τέλος τελικά της έδωσα δεκάευρω διότι δεν είχα πεντάευρω πάνω μου αλλά χαλάλι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 31, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάουρα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.165
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού