Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 271 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
2.0
Την Χριστίνα την έχω ξαναπετύχει σε τσάρκα μου πριν περίπου μία εβδομάδα αλλά και πιο παλιά πριν κανένα μήνα περίπου.Σαν κορίτσι δεν μπορώ να πω είναι όμορφη,ξανθούλα με μακρύ μαλλάκι μέχρι τους ώμους,γλυκό προσωπάκι,μικρό στήθος και απαλή νεανική επιδερμίδα,όσο για το σώμα αδύνατο-μοντελέ.
Ήθελα να την δοκιμάσω γι'αυτό και μπήκα στο πειρασμό.Παρκάρισμα εύκολο στη περιοχή μίας και η ώρα ήταν περασμένη.Κόσμος λιγοστός για τσάρκα.Είσοδος στο σπιτάκι και παρουσίαση απ'την υπηρεσία της Χριστίνας.Αμέσως πλήρωσα το παράβολο και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.Αρκετά καθαρό σαν να μην είχε περάσει άλλος συναγωνιστής,αφού έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω.
Δεν άργησε να έρθει κοντά μου και έτσι με το που μπήκε στο δωμάτιο ξεκίνησε να αφαιρεί τα εσώρουχά της.Αφού με ρώτησε πως με λένε μου ζήτησε να ξαπλώσω,πήρε στα χέρια της το προφυλακτικό και αφού έκανε ένα απαλό χάδι στη περιοχή το πέρασε κατευθείαν Χμμμ; Εκεί άρχισα να απογοητεύομαι,έναρξη στοματικού λοιπόν χωρίς ίχνος προκαταρκτικού,μονότονο με πάρα πολύ χέρι και πολύ σύντομο.Για περιποίηση της ευρύτερης περιοχής ούτε συζήτηση.Με ρώτησε πως θέλω να ξεκινήσουμε και αφού της είπα από πάνω έβαλε κρέμα και ξεκίνησε με αργούς ρυθμούς.Γύρισμα σε ιεραποστολικό όπου η συμμετοχή της ήταν μηδενική έως ανύπαρκτη...Αλλαγή μπας και σωθεί η κατάσταση στα τέσσερα.Με πιο δυνατούς ρυθμούς και κάποια ψεύτικα βογγητά το τέλος μας βρήκε στα τέσσερα.
Φυσικά μάζεψε τα εσώρουχά της με ενημέρωσε πως συνήθως εργάζεται μεταμεσονύκτια βάρδια,λες και θα ξαναπάω τέλος πάντων και αποχώρησε.
Συμπερασματικά η χειρότερη κατάθεση και εμπειρία των τελευταίων ημερών.Μία κοπέλα που πραγματικά δεν ξέρω έδειχνε να βαριέται ίσως να μην την πέτυχα σε καλή μέρα τι να πω,πάμε για άλλα...
Αυτά για την εμπειρία μου μα την Χριστίνα τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψή!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού