Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Κάρλα την γνώρισα πριν περίπου ένα μήνα σε μία τσάρκα που είχα κάνει σε αυτά τα σπιτάκια,τότε είχα επιλέξει την Υβόννη για τα ενδότερα...Στην τελευταία βόλτα που πέρασα πριν περίπου δύο εβδομάδες εργαζόντουσαν πάλι μαζί με αποτέλεσμα να επιλέξω την Κάρλα για να δοκιμάσω και κάτι καινούργιο...
Για όσους δεν την γνωρίζουν πρόκειται για μία κοπέλα με σκουρόχρωμη επιδερμίδα,κοντούλα σχετικά με μικρό στήθος αλλά έκφυλο πρόσωπο.Για να είμαστε και ειλικρινής δεν είναι και πολύ εμφανίσιμη εξίσου και η χαμηλή βαθμολογία αλλά οι υπηρεσίες της είναι κορυφαίες...Πάμε να τις περιγράψουμε λοιπόν...

Αφού πέρασα στο δωμάτιο και έβγαλα τα ρούχα μου ξάπλωσα για να την περιμένω.Δεν άργησε να έρθει και έτσι μέσα σε λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο αρκετά ευδιάθετη.Ξεκινήσαμε το χαμούρεμα στα όρθια με τριψίματα ισπανικό και γλωσσόφιλα.Κατέβηκε πιο κάτω και περιποιήθηκε τα α@@@κια για αρκετά λεπτά.Φιλιά παντού στο σώμα το στήθος μου και το λαιμό μου.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με σωστό αναβοκατέβασμα της γλώσσας και περιποίηση ξανά της ευρύτερης περιοχής την οποία καραμέλωσε για αρκετή ώρα...Έναρξη στο σεξ με την Κάρλα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό όπου η συμμετοχή της ήταν άψογη.Τελευταία στάση το ιεραποστολικό όπου με γλωσσόφιλα και δυνατούς αναστεναγμούς ένιωθα το τέλος να πλησιάζει.Αφαίρεσα το προφυλακτικό και τελείωσα στο σώμα της...

Αφού σκουπίστηκε μάζεψε τα εσώρουχά της και με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!
Αυτά για την εμπειρία μου με την Κάρλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2014
μήπως είναι η Κάρλα η "Ιταλίδα" που μεγαλούργησε στο Μαγνησίας 11;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1