Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Μάγια την είχα πετύχει σε τσάρκα μου στις αρχές του μήνα τότε που είχαν γράψει οι συναγωνιστές αλλά δεν είχα περάσει μαζί της...Μετά από κάποια αναζήτηση εκείνη την ημέρα στη περιοχή είπα να περάσω να δοκιμάσω και ας μην βγει και καλή τι να κάνουμε...Συμβαίνουν αυτά...

Αφού πάρκαρα λίγο πιο κάτω χτύπησα το κουδούνι του υπόγειου οίκου,με υποδέχτηκε η υπηρεσία και μου παρουσίασε ξανά τη Μάγια.Βγήκε πολύ εντυπωσιακή στο σαλόνι με ένα λαχανί σετ εσωρούχων που της πήγαιναν αρκετά.Αμέσως πλήρωσα και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο.Απλό το δωμάτιο και εδώ μίας και πρώτη φορά επισκέπτομαι το σπίτι αυτό.Σχετικά απλό με μία παλαιά τηλεόραση και ένα κρεβάτι που τρίζει αλλά και με κλιματιστικό που είχε εκείνη την ημέρα ένα θέμα μίας και η υπηρεσία ταλαιπωρήθηκε για να το ενεργοποιήσει...
Αφού έβγαλα τα ρούχα η Μάγια μπήκε στο δωμάτιο,αφαίρεσε τα εσώρουχά της και ξεκίνησε να με χαιδεύει κάπως στο σώμα.Ερώτηση για ελεύθερο ή όχι και αφού πέρασε το προφυλακτικό ξεκίνησε το στοματικό.Μονότονο στοματικό και με αρκετή χρήση χεριού,βέβαια είχε και τα συν του δηλαδή περιποίηση στην ευρύτερη περιοχή.Έναρξη στο σεξ με τη Μάγια από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό και συνέχεια σε ιεραποστολικό.Η ζέστη και η κόπωση των ημερών μείωσαν τις δυνάμεις μου με αποτέλεσμα να έχουμε μία πτώση του ηθικού...Η Μάγια πάντως δεν το έβαλε κάτω και έτσι με ένα κοκτέιλ στοματικού και ισπανικού βοήθησε και η συνεδρία έλαβε τέλος...

Μία συνάντηση που εντάξει δεν έχει και πολλά να θυμάσαι αλλά πιστεύω πως η Μάγια το προσπάθησε και σε εμένα φέρθηκε άψογα παρόλο που στην αρχή ψιλοαπογοητέυτηκα...Αυτά για την εμπειρία μου με τη Μάγια τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάγια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού