Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μετά απο 2 γύρους διακοπών σε νησί του βορείου Αιγαίου και στο εξωτερικό ξανά στο κλεινόν άστυ και στην γνωστή γειτονιά σε αγρα κωλου, κατα την δειαρκεια της τσαρκας όμως εντόπισα αυτό το δίμετρο μουναρο την Ιζαμπέλα (ψηλή , μελαχροινή , μακρυά μαύρα Μαλλιά στητο δυαρι βυζι με αρκετά καλό χορευτικό σαλοναρισμα ) που την θυμόμουν απο την προηγούμενη θητεία της στο εν λόγω ίδρυμα αλλά η εμμονή μου με τον κωλο με έκανε να αναβάλλω συνεχώς την γνωριμία απο κοντά μέχρι που χάθηκε πριν κανά εξάμηνο .
Αυτή την φορά σκέφτηκα δεν θα μου ξεφύγει και έδωσα το μπλε εισιτήριο στην ευγενική τσατσα και μπήκα γεμάτος προσμονή στο δωμάτιο μετά απο μικρή αναμονή και ενώ είχα ξεκινήσει να βλέπω ενα amateur anal ελληνικό βίντεο στην οθόνη που το έχω δει παλιότερα στο Ίντερνετ μπουκαρει όλο χαμόγελα το μωράκι και αρχίζει τα προκαταρτικα χάδια και φιλια σε όλο το σώμα , η καυλα μου έγινε θεορατη και εμφανής πολύ σύντομα οπότε την εςμπρωξα προς το αναπόφευκτα τσιμπούκι το οποίο πρέπει να ομολόγησω ότι ήταν καλό και επαρκές σε δειαρκεια τόσο ώστε να την σταματήσω για να μην χυσω.
Ακολούθησε αρχή με Καβάλα σε στάση cow girl και συνέχεια σε ανάποδο cow girl στις οποίες είχα την ευκαιρία να γλυψω τις πεταχτείς ρωγες της και να θωπευσω το υπέροχο κωλι της, μετά ακολούθησε σφυροκοπημα στα τέσσερα με θέα την κωλοτρυπιδα της και επιβεβαίωση ότι περνούσε και αυτή καλά μιας και μπορούσα να ακούσω τα ζουμιά της καθώς ο "χοντρουλης" πλατσουριζε μέσα της.,κάτι που με απογείωσε και ανέβασε τις στροφές του σφυροκοπηματος . Η κατάθεση ήρθε να ολοκληρώσει μια καθόλα πετυχημένη συνεύρεση και ο λόγος πέρα απο τις ατέλειωτες καυλες μου και την εμφάνιση της κοπέλας νομίζω ήταν η συμμετοχή που με εξέπληξε καθώς ως συνήθως οι πολύ ομορφες σε τέτοια μαγαζια έχουν υφακι και ειναι κομοδίνα .
Συμπέρασμα? θα ξανάρθω ευκολα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
25 Νοε 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
25
Likes:
27
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού