Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αλεξια….αναζητουσα μονο μια σπουδαια πιπα σημερα…δεν ηθελα αγαπες και ερωτες…μονο μια καλη εμπειρη επαγγελματια στο ειδος…..ειχα να ευχαριστηθω τετοιο στοματικο απο την εποχη της αιμιλιας-ντιανας απο διδυμου και φωκαιας…..(εξαφανιστηκε…κριμα…μεγαλο κενο στη ψωλογλυπτικη)…τεσπα…η αλεξια ειναι μια πανυψηλη ρωσσιδα ξανθια,με δυαρι στηθος πεσμενο και αφρατη κωλαρα και προσωπο μετριο προς το καλο κλασσικη ρωσσοφατσα πολυ συμπαθητικη…γυρω στα 45…δεν την εχω ξαναδει…εκανε ωραιο σαλοναρισμα με πολυ καλη διαθεση…..της ειπα θα κανω μια βολτιτσα και ισως τα πουμε…..ανοιξα αμεσως,κινητο και εψαξα για κριτικες…ειχε μονο μια απο τον συνοδοιπορο σμυρνη…..εμπιστευομαι τις κριτικες του και ειπα να περασω…..η κοπελα ηρθε σε 5 λεπτα μιας και δεν ειχε καθολου κοσμο….ειχε ακομα πολυ καλη διαθεση….ηρθε απο πανω μου…το μονο που ηθελα ηταν κατευθειαν μια εντεχνη πιπα….λες και με διαβασε….με καθαρισε αμεσως προσεχτικα και διχως καθολου προκαταρκτικα αρχισε ενα υγρο αργο περιστροφικο τσιμπουκι αρχικα στη βαλανο και μετα σε ολο τον κορμο…χρησιμοποιουσε τη γλωσσα της πολυ εντονα.(πως τη χρησιμοποιουσε η σονια στη βεργας και σε αλλα λαικα πορνεια)……ακομα καλυτερα….της σονιας ηταν μοτερ…….της αλεξιας ηταν αργο και βασανιστικο,με παρομοια και σαφως καλυτερη τεχνικη….δε το περιμενα,εντυπωσιαστηκα…λεω απο μεσα μου εδω ειμαστε…αφεθηκα πληρως σε αυτη τη θεσπεσια γλωσσα και το καταφχαριστιομουν….ασχοληθηκε ιδιαιτερα με τη βαλανο και αγκαλιαζε επειτα με τα χειλη της τον κορμο μαζι με τη χρηση της γλωσσας…ειχα αρχισει να μουδιαζω…αυτο σπανια μου συμβαινει παρα μονο οταν μου κανει καποια μια παααααααααααρα πολυ καλη πιπα…….το τελος δεν αρχισε να ερθει…ενιωθα το στομα της υπεροχα επανω στο καυλι μου…μια μυστηρια δροσια….σιγουρα το καλυτερο στοματικο εδω και πααρα πολυ καιρο…απο εποχη ιβανας-αιμιλιας-ζανας-βικυς-σονιας-αλιονας….στα καλυτερα τους ομως…και οχι οπως τωρα που εχουν ""πεσει""..για τις υπολοιπες υπηρεσιες της δεν ξερω..και λιγο με νοιαζει μιας και η εμπειρια ηταν αξεχαστη….για καλο σεξ εχω αλλο στανταρακι..ΑΘΗΝΑΑΑΑΑΑΑ…..για οποιον αναζητα στοματικο επαγγελματικο και ηδονικο ας τσεκαρει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλέξια
κλεοβουλος
Ανώτερος
Εγγραφή:
3 Ιαν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
76
Likes:
9.417
Πόντοι:
8.826
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 tremor, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού