Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μεσημερι κυριακης με την ωρα να εχει παει 16.ΟΟ και ενω διαβασα στο σαιτ και εγραφα καποια σχολια την κανω για Αλκαμενους μιας και δεν ειμαι μακρια με σκοπο να βρω την Συλβια,αντι αυτης ομως βλεπω την Αλινα παλια γνωριμη και δοκιμασμενη με καλες και μετριες επιδοσεις ομως η ευγενεια που διακρινει την εν λογω γυναικα το χαμογελο της και η θετικη της διαθεση με επισαν να ξαναπερασω μετα απο καιρο μαζι της.Ετσι λοιπον αφου εδωσα το μπλε παραβολο μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Αλινα αρκετα χαμογελαστη και ευδιαθετη και αφου τα ειπαμε λιγο επιασε δουλεια με χαδια φιλια γλειψειμο και μαλαξεις στον πουτσο μου με τα νερουλα λιγο αλλα ωραια βυζομπαλα της ενω χουφτωνα την μεγαλη κωλαρα που εχει και εβαζα χερι στο μουνι της.Μετα μου εκανε ενα αρκετα καλο με τεχνικη τσιμπουκι και οπως ημουν ξαμπλωμενος ειχα σε θεα απο τον καθρεπτη την κωλαρα της στη συνεχεια και αφου ειχα φτιαχτει για τα καλα την γυριζω σε ιεραποστολικη θεση και αρχιζω να της το χωνω με ρυθμο με την Αλινα να βγαζει κραυγες και να λεει αυτο το ωραιο Davai,Davai επειδη το μουνι της ειναι δουλεμενο και μαζι με το λιπαντικο αργησα λιγο αλλα τελειωσα κανονικα η τσατσα με τα γυαλακια χτυπησε πολυ διακριτικα την πορτα αφου ομως ειχε πρασει κανα10-15λεπτο γενικα ηταν μια καλη καταθεση με μια μιλφογκιλφ που εχει καλη διαθεση και αρχοντι παλαι ποτε Σοβιετικου τυπου καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 27, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού