Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 69 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα , αρχικά πέρασα απο Αλκαμένους 113 για να τιμήσω το στανταράκι μου την Βαλέρια ,αλλά ήταν σε διπλό ραντεβού και
δεν υπήρχε περίπτωση να περιμένω καμιά ώρα και βέβαια ούτε να περάσω με την φολάρα την Νίκη που δούλευε μαζί της. Την Αννα την είχα δεί πρώτη φορά σε τσάρκα μου
στις 06/07 και σήμερα είπα να την δοκιμάσω. Πρόκειται για ένα γκίλφ μελαχρινό γύρω στα 45 με κοντό αγορίστικο μαλλί , σώμα με αρκετά πιασίματα και 2.5άρι σιλικονάτο
βυζί. Ελληνικά μιλάει , την ρώτησα αν έχει ξαναδουλέψει πουθενά και είπε όχι.Πέρασα στο δωμάτιο που είναι στα δεξιά όπως μπαίνεις στο σαλόνι. Δεν άργησε να έρθει στο
δωμάτιο και το πρώτο που έκανε ήταν σχόλιο για το μαύρισμα μου....Άφησε χαρτομάντιλα και προφυλακτικό στο κομοδίνο και έβγαλε το μαύρο μπείμπι ντολ που φορούσε μένοντας
με το μαύρο στρίνγκ της που χανόταν στην κωλάρα της(σε μέγεθος)Λίγη κουβέντα για αρχή , προκαταρκτικά μόνο κάτι χαδέματα στο στήθος στην κοιλία και λίγα φιλιά
στην κοιλιά και στον αφαλό , ερώτηση αν θέλω προφυλακτικό. Με σκούπισε με μωρομάντιλο και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , αρχίδια δεν πλησίασε καθόλου. Πίπα γενικά μέτρια
χωρίς χέρι βέβαια αλλά πολύ ρηχή. Πέρασμα προφυλακτικού και μόνο μία στάση σεξ. Την έστησα στα τέσσερα , στάση κακή που με ανάγκασε να την διορθώνω συνέχεια ενώ απο την πρώτη
διείσδυση άρχισε να σκούζει λές και την κάρφωνε κανας πουτσαράς και έβλεπε αστράκια...άρχισα και εγώ το δούλεμα και την ρώταγα αν την γαμάω καλά και αν της αρέσει και
αυτή εκστασιασμένη απαντούσε ναι μωρό μου ΜαλακίαΜαλακίαΜαλακία , συνέχισα το αδιάφορο γαμήσι κάνα πεντάλεπτο και όταν ήρθε η ώρα να τελειώσω έβγαλα την καπότα και έχυσα
στα βυζιά της. Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο . Εμπειρία που πολύ γρήγορα θα ξεχαστεί.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
193.146
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού