Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 559 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σαββατο βραδυ καταδρομικη στη Φυλης για να παρτουζωσουμε μαζι με τον συναγωνιστη μου.Φτασαμε στην πιατσα κατά τις 10 ++ και πηγαμε βουρ για τον στοχο μας την Καμελια στο Φωκαιας 27 πανω.Ανεβηκαμε και στο σαλονι μας υποδεχτηκε η πολύ ευγενικη υπηρεσια οπου και μας ειπε να περιμενουμε καθως η κοπελα είναι δωματιο.Μετα από λιγο βγηκε και η Καμελια και μας καβλαντισε λιγο.Η Καμελια είναι μια μελαχρινη μετριου αναστηματος Αλβανιδα(φαινεται απ την φατσα) με καλο φτιαχτο βυζι και νορμαλ σωμα.Δεν είναι τοπ μουνι αλλα τη δουλεια σου την κανεις.Ανακοινωθηκε φουλ πρόγραμμα τα παντα όλα.Δωσαμε τα παραβολα και μπήκαμε στο δωματιο.Αρκετα μεγαλο σε καλη κατασταση από πλευρας καθαριοτητας με όλα τα βασικα.Αφου βγαλαμε τα απαραίτητα ρουχα περιμεναμε να ερθει το πορνιδιο.Δεν αργησε να μπει παρα μονο λιγα λεπτα.Ηρθε μεσα και αφου μας χαιρετησε εβγαλε τα εσώρουχα της και αφου μας ρωτησε αν θελουμε ακα στοματικο(ειπαμε όχι) πηγε στο κρεβατι οπου αρχισε να τριβεται στον συναγωνιστη.Τα προκατ. της ηταν φτωχα θα ελεγα δηλαδή λιγο γλυψιμο στο σωμα μας και με πολύ μικρη στυση ουσιαστικα πηγε να βαλει καποτες.Αφου τις εβαλε αρχισε στοματικο το οποιο ειχε και καραμελωμα ορχεων.Το στοματικο της ηταν σχετικα μικρης διαρκειας και υστερα μας ειπε ποιος θελει να την γαμησει πρωτος.Ετσι καβαλησε τον παρτενέρ μου πρωτα.Εκει μας προτεινε σάντουιτς(κωλο-μουνι).Ετσι καθως ειχε καβαλησει τον άλλο εγω πηγα από πισω να μπω στον κωλο.Το προσπαθήσαμε αλλα λογω καποιων τεχνικων δυσκολιων αλλα και λογο αβολης στασης που ειχε παρει δεν εγινε σωστη εισχωρηση και στις δυο τρυπες της.Ετσι αλλαξαμε εγω από κατω ο άλλος από πανω αλλα το αποτέλεσμα ηταν παρομοιο Κεφάλι σε τοίχο! Αφου το σάντουιτς δεν ηταν επιτυχες αλλαξαμε το τροπαριο και εμεινα εγω από κατω να με καβαλαει και τσιμπουκωνε τον άλλο αφου πρωτα του αλλαξε καποτα.Στη συνεχεια εγω την στηνω στα τέσσερα στην ακρη του κρεβατιου και την περνω από κωλο ενώ συνεχιζε να περνει πιπα στον φιλο.Καποια στιγμη το σταματαω και αρχιζει να γαμαει ο φιλος κωλο και εμενα τσιμπουκι(αφου αλλαξε καποτα).Τεσπα μ'αυτα και μ'αυτα είχαμε παρει αποφαση να την χυσουμε στα βυζια,σωμα η οπου αλλου πανε τα σκαγια.Ετσι αφου την ρωτησα και ειπε ναι φυσικα βγαζουμε τις καποτες και αρχιζω να πιρφοριζω εγω πρωτος ενώ αυτή εγλειφε τα μπαλακια μου και μετα από λιγο την χυνω στα βυζια.Στη συνεχεια την εχυσε και ο φιλος στην κοιλια,βυζια γενικα την ελουσε στο σπερμα.Αυτο μπορω να πω ηταν και η κορυφαια στιγμη της συνεδριας Κουλ Τις δωσαμε χαρτι να σκουπισει τα φλοκια μας και αφου σηκωθηκε λιγο κουβεντουλα μας φιλησε και αποχωρησε.

Συνοπτικα θα σας αναφερω τα θετικα και τα αρνητικα που παρατηρησα στην συγκεκριμενη συνεδρια με την Καμελια.
1)Η κοπελα δεν ηταν και στην καλυτερη κατασταση σε ότι αφορα την καθαριοτητα της
2)Εδειξε καποια σημαδια βιασύνης-ξεπετάς κυριως με κατι ξενέρωτες ατακες που πεταξε κατά τη διαρκεια της πραξης που εμμεσως πλην σαφως μας ελεγε ότι μην το ξημερώσουμε κιολας(στο δωματιο πανω από 13λεπτα δεν πρεπει να ημασταν όπως το υπολογισα στο περιπου)
3)Και ένα τριτο αρνητικο ηταν τα καπως γρηγορα σε μορφη ξεπετάς προκατ στην αρχη

Στα θετικα εχουμε
1)Η γκομενα τα κανει όλα οποτε για καποιον πιο κασκαντέρ που θελει γλωσσο,ακα,τελειωτικα,γλυφομουνια κλπ θα είναι ότι πρεπει
2)Επισης για οποιον θελει σάντουιτς είναι ότι πρεπει αρκει να τα βρουνε στο τεχνικο κομματι

Αυτά σε ότι αφορα την δικη μου εμπειρια με την Καμελια.Θα την προτεινα για μια φορα τουλάχιστον και από κει και περα περι ορεξεως του καθενος Κατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Καμέλια
Υπηρεσίες
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού