Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Απογευματινή επίσκεψη στο κατάστημα και εμφανίζεται η Μάγια.Μελαχρινή με σχετικά μεγάλο αλλά ελαφρά πεσμένο στήθος,καλό σώμα και υπέροχο καμπυλάτο κώλο (για τα δικά μου γούστα τουλάχιστον).Χωρίς πολλά λόγια αρχίζει μία ακα πίπα ίσως η χειρότερη πίπα που μου έχουν πάρει.Γύρισμα στα 4 και σφυροκόπημα μέσα σε 5 κιλά κρέμα !!!!! Συμμετοχή μηδέν και ευτυχώς η ολοκλήρωση ήρθε μαζί με την λύτρωση! Η κοπέλα μάλλον δεν γουστάρει την δουλειά της...τουλάχιστον αυτό κατάλαβα.Πεταμένο 20ευρω.Δεν ξαναπατάω !!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάγια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
279
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιουλίου, 2014
Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!

Κριτικές δεν διαβάζεις?

ΗΘελα να ξερα στο στούντιο τόσο χάλια είναι?
M
moras123
16 Ιουλίου, 2014
ρε τύπε πλάκα μας κάνεις έτσι?? έχουν γραφτεί τόσες κριτικές, όλες χάλια και καρμπόν για τη συγκεκριμένη και εσύ πήγες σε αυτήν?? δεν σου φταίει κανένας....Γερο-μύστης
17 Ιουλίου, 2014
Η Μάγια δεν είναι για πολλά πολλά. Το μόνο θετικό που έχει είναι ότι έχει πολύ γλυκό προσωπάκι και αφήνει να τη χύσεις στο στόμα. Οπότε για κίνκυ ξεφόρτωμα είναι καλή. Για σεξ δεν κάνει και βαριέται. Εγώ ξαναπήγα αλλά πλέον ήξερα το κόλπο. Κάθισα όρθιος, μου πήρε πίπα με καπότα για λίγο και μετά την έβγαλα και την έχυσα στο στόμα και το πρόσωπο από μακρυά. Τα μπούκωσε, κάποια της πέσαν στο στήθος. Για υγιεινή ούτε λόγος. Ούτε καν τα έφτυσε. Χαμογέλασε και έφυγε.
17 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φίλε μου με παρέσυρε η εμφάνιση της και είπα μπας και.....αλλά τι να κάνουμε...τα λάθη ανθρώπινα.
17 Ιουλίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αν την χύνουν στα μούτρα και στο στόμα και ότι μπορεί το καταπίνει Μαλακία στο μπουρδέλο με 20 ευρώ, στo studio που δούλευε με 50 ευρώ τι θα έκανε η καριόλα;
BO
Bill OldKostas
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5