Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Κυριακής στις 00.25. Η Στέλλα είναι μια 27χρόνη Νιγηριανή και ότι πιο τούμπανο υπάρχει σε μαυρούλα τα τελευταία 2 χρόνια στο Μεταξουργείο. Κανονικό σώμα με λίγα κιλά παραπάνω στην κοιλιά , 2.5 άρια προς 3άρια βυζιά και ωραία πεταχτή κωλάρα. Ελληνικά μιλάει πια καλά .Στο σαλόνι είναι μέσα στην καύλα και χαριεντίζεται με όλους τους πελάτες προκαλώντας τους να πιάσουν τα βυζιά της και δείχνοντας την κωλάρα της. Το γέλιο το πολύ το έχει ο δροσερός τσάτσος που τρέχουν τα σάλια του όταν βλέπει νεαρούς να χαϊδεύονται με την Στέλλα και αυτή να τους χουφτώνει και να τους σηκώνει τις μπλούζες. Πιο παλιά μάλιστα του είχα πεί για πλάκα εγώ θα περάσω αν έρθεις και εσύ στο δωμάτιο και έχασε τα λόγια του , σάστισε , δεν είπε όχι και ο μόνος ενδοιασμός του ήταν το ποιος θα μείνει στο κατάστημα να προσέχει. Με την Στέλλα δεν είναι η πρώτη φορά που περνάω ενώ και στις βόλτες που κάνω πάντα μιλάμε έτσι πια με γνωρίζει. Ήρθε στο δωμάτιο και με αποκάλεσε με το όνομα που της έχω πεί ότι με λένε , Γιάννης(δεν είναι το πραγματικό μου) καιρό έχεις να περάσεις …Ηρθα της είπα και αμέσως επιχείρησα να βγάλω το φορεματάκι της. Χαμογέλασε και τραβήχτηκε . Το έβγαλε μόνη της σιγά σιγά και έμεινε με τα εσώρουχα. Πάλι τα ίδια της λέω. Βγάλε τα εσώρουχα σου. Τελικά τα έβγαλε. Άρχισα να χουφτώνω τα βυζιά και την κωλάρα της. Ξάπλωσα στο κρεβάτι , έτριψε το στήθος μου και μου έδωσε πεταχτά φιλιά στον λαιμό. Έπιασε τον πούτσο μου και άρχισε να τον παίζει ελαφρά με το χέρι της . Έκανε και μια απόπειρα ισπανικής. Πέρασμα προφυλακτικού το οποίο αφού το εφάρμοσε στον πούτσο μου το σκούπισε με χαρτί υγείας. Πίπα καλή βαθιά και με ρυθμό. Πρώτη στάση και μοναδική στα τέσσερα, αφού μου αρέσει να την παίρνω έτσι . Στήνεται καλά έχει ωραία θέα η κωλάρα της , χουφτώνω τα μαστάρια της και δεν χαμπαριάζει από δυνατό γαμήσι. Στο τέλος της έδωσα συν πέντε ευρώ για να χύσω στα βυζιά της. Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 12λεπτά και όλα ήταν καλά. Εννοείτε ότι θα την ξαναπάρω αφού μία στις τόσες έχω ανάγκη από σοκολάτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 13, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
192.072
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού