Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δευτερη καταθεση για σημερα στην Ολγαρα του Κολωνου 30 στον οροφο.Εμφανησιακα είναι μια σχετικα κοντη ξανθια Ρουμανα με μετριο αντικειμενικα σωμα μικρο βυζι και ομορφο προσωπο.Εδωσα το 10αρικο στην σπαστικη τσατσα και μπηκα στο δωματιο στο βαθος.Το Ολγακι δεν αργησε να ερθει.Αφου γδυθηκε τελειως ηρθε στο κρεβατι και μετα τα τυπικα ξεκινησε πολύ καλο γλυψιμο σε ολο το σωμα μετα αρχειδια(καλο καραμελωμα).Τα προκατ. διαρκησαν ικανοποιητικη ωρα και μονο όταν ειχα γινει καγκελο μου εβαλε καποτα και ξεκινησε το πνευστο αρκετα καλο.Στο σεξ την πηρα αρχικα ιεραποστολικα σε δυο εναλλαγες,κατοπιν σταση του λωτου και στη συνεχεια στα τέσσερα.Ολα κυλαγαν πολύ καλα.Καποια στιγμη η τσατσα βαραει πορτα αλλα η Ολγα δεν πτοηθηκε ιδιαιτερα συνεχισαμε κανονικα.Επειδη όμως δεν μπορουσα να τελειωσω ετσι μου ξαναεκανε τσιμπουκι να με τελειωσει ετσι.Επειδη ουτε ετσι εβλεπα προκοπη πηρα την κατασταση στο χερι μου ενώ την ειχα βαλει να μου γλυφει τα μπαλακια.Ο συνδυασμος του τρελου ρουφηγματος των ορχεων,του πιρφορισματος και του παραλληλου χουφτώματος από μερους μου εφερε το θεμιτο αποτέλεσμα.Οποτε όλα καλα η Ολγαρα το τιμαει το 10αρικο στο 100% και είναι κατά τη γνωμη μου ότι καλυτερο στο Μεταξι στην αποδοση στο δωματιο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Όλγα
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.508
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού