Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 98 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καλημεροκαλησπερες!ξημερωματα Τρίτης 1ης Ιουλίου επιστροφή απο ξενύχτι γύρω στις 3.30 το βραδυ...περνώντας από Μεταξουργείο και μη έχοντας τρελή όρεξη για γαμησι μπήκα στον πειρασμό να κανω μια μπουρδελοτσαρκα κι αν βρω κατι καλο να το ¨χτυπησω¨... Γλώσσα ξεκίνησα λπν να τα παίρνω ενα-ενα αλλα μην μπορώντας να βρω κατι που να με ¨εμπνευσεϊ συνέχιζα να βολτάρω χάνοντας σιγά-σιγά την πίστη μου και καθώς η σκέψη της αποχώρησης άρχισε να προβάλλεται στο μυαλό μου ,μπήκα στην ιασωνος 33 και περίμενα υπομονετικά στο σαλόνι να βγει η κοπέλα καθώς ηταν απασχολημένη με άλλον πελάτη οπως με πληροφόρησε ο ¨Τσατσα-boy" ...μετα απο κανά 10 λεπτο αναμονής και καθώς απο εκει που ήμουν μόνος,είχαμε γινει 5 οι υποψήφιοι πελάτες, ανοίγει η πόρτα του ενός εκ των τριων δωματίων και βγαίνει μια μαυρουλα όλο χάρη και χαμόγελο... ´Γεια σας´ μας λεει... ¨´Ειμαι η Στέλλα...Ποιος απο σας θα με γαμησει σημερα?¨ κι αρχίζει να κανει βόλτα στο σαλόνι ψαχουλευοντας τις πουτσες μας σε έναν -έναν με τη σειρά κι αφήνοντας μας να της πιάνουμε τις βυζαρες και τη κωλαρα της... Επι τη ευκαιρία να πω πως η κοπέλα ηταν γύρω στα 22 είχε πολυ όμορφο και καυλωτικο πρόσωπο ,κανονικό βάρος με φοβερές καμπύλες (βυζαρες για γλύψιμο και κωλαρα για τρελό σφυροκοπημα) και σοκολατί χρώμα με ύψος γύρω στο. 1,65 με 1,70. Για να μην τα πολυλογώ οι 2 απο τους 5 μας ,την έκαναν γτ μαλλον δεν γουσταραν μαύρο χρωμα( ο,τι να ´ναι οι τύποι ...απλα έχασαν) και οι υπόλοιποι 3 μπήκαμε στα δωμάτια ...προηγουμουν οποτε απλα μπήκα μεσα στο δωμάτιο έβγαλα τα ρούχα μου και στα καπάκια έσκασε μύτη το μουνι...μου φάνηκε τρομερά ευδιάθετη για πουτανα του Μεταξουργείου καθώς ηταν μονίμως με ενα χαμόγελο στα χείλη και φαινόταν οτι το γούσταρε πολυ το γαμησι γενικά... με ρώτησε όνομα κι αφού είπαμε δυο τρεις μαλακιες κάθισε στο κρεβάτι με σήκωσε όρθιο μου πέρασε με το στόμα της την καποτα στον πουτσο μου κι άρχισε ενα πολυ καλο τσαμπουκακι με μπουκωματα και μπόλικο σαλάκι για να μου δώσει μια τουρμπατη ώθηση να την σκίσω ;-) αφού με τσιμπουκωσε για λιγο της ειπα να σταματήσει ,τη σήκωσα ,τη γύρισα πλάτη σε μενα κι άρχισα να τη γαμαω στα όρθια χουφτωνοντας τους βυζους της και σκαμπηλιζοντας τα κωλομαγουλα της! Μετα απο αρκετό βογγητο και καυλολογα απο μέρους της ,την έβαλα στο κρεβάτι στα τέσσερα και συνέχισα να τη γαμαω έχοντας θέα τη σφιχτή κωλαρα της!μετα απο συνολική διάρκεια παραμονής στο δωματιο γύρω στα 15 λεπτά και δίχως ενόχλησεις για το χρόνο απο τον τύπο στην υποδοχή, τελείωσα καθώς της ψιλοτραβαγα τα μαλλιά και τραβήχτηκα απο μεσα της...αυτη σηκώθηκε ,μου χαμογέλασε ,μου είπε οτι της άρεσε πολυ το γαμησι μας κι οτι με περιμένει ξανά,ντύθηκε κι έφυγε γτ την περίμεναν οι υπόλοιποι... Σε αυτο το σημείο να προσθέσω οτι η κοπέλα μου φάνηκε πολυ καθαρή και εξυπηρετική!εχω την εντύπωση οτι δεν αφήνει πελάτη ανικανοποίητο...Πολυ ωραια κοπέλα που πραγματικά γουστάρει να γαμιεται...ο,τι καλύτερο δηλαδή για πουτανα!θα το διαπιστώσετε κι εσείς... ;-) ελπίζω να σας βοήθησα ...καλα γαμησια !!!!!!,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Στέλλα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
11 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού