Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
4.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Γι 'αλλού κινήσαμε, γι 'αλλού κι αλλού ο δρόμος μας έβγαλε.Anyway όμως, είπα ας ανέβω να δοκιμάσω το duo .Δυο τα κορίτσια, πιπίνια και αδυνατούλικα για τα γούστα μου. Full με κώλο ανακοινώνει ο τσάτσος για την Αλεξάνδρα ,όχι όμως και για την άλλη. Δεν πειράζει ,ρωτάω πόσο και για τις δύο και μου λέει 40 αλλά αν δεν έχεις, μπες με 30.Πλήρωσα και πέρασα. Καθαρό δωμάτιο, νιπτήρας, χαρτί υγείας μωρομάντηλα και TV. Μετά από κάποια λεπτά, έρχονται τα κορίτσια και μιλώντας έντονα η μία στην άλλη στη γλώσσα τους, κατάλαβα πως κάτι δεν πήγαινε και πολύ καλά. Σκέφτηκα πως αυτό δεν είναι καλό σημάδι αλλά είπα να μη δώσω σημασία για να μη χαλαστώ μια και ήμουν ήδη φτιαγμένος με την ιδέα του duo. Γδύνονται μιλώντας πάντα η μία στην άλλη στη γλώσσα τους και με ρωτάει η Αλεξάνδρα αν θέλω γυμνό τσιμπούκι. Της λέω όχι και μου βάζει την καπότα σαν κάλτσα και αρχίζει να τον παίρνει στο στόμα της ενώ η άλλη δεν έκανε απολύτως τίποτα. Πάω να της πιάσω λίγο το μουνάκι και μου λέει "ΌΚΙ ΝΤΑΚΤΥΛΟ" Της λέω δεν θα σου βάλω δάχτυλο, να σε χαϊδέψω θέλω μόνο και να, το δεύτερο ξενέρωμα. Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως η μικρή μόλις της ακούμπησα την κλειτορίδα ,αμέσως σκλήρυνε και μεγάλωσε και μετά από λίγο έτρεμαν τα πόδια της,το ίδιο σκληρές γίνονταν και οι ρώγες της αλλά αυτή δεν ήθελε να συνεργαστεί και να αφήσει τον εαυτό της.Η Αλεξάνδρα τη μάλωνε συνεχώς στη γλώσσα τους αλλά και στα Ελληνικά τώρα πια.(Γλύψε μωρή λίγο τον άνθρωπο και τέτοια, ενώ αυτή, έκανε πως μου γλείφει τις ρώγες μου . Τότε λέω της Λαρίσας να καβαλήσει επάνω μου ,ξαφνικά ανακαλύπτει πως δεν θυμόταν πού είχε αφήσει το προφυλακτικό της. Αφού έψαχνε και η άλλη την έβριζε, μόλις το βρήκε μου το έβαλε σαν κάλτσα κι αυτή και ανέβηκε στον πούτσο μου παλινδρομώντας γρήγορα αλλά η ζημιά σχεδόν είχε γίνει. Της είπα να γυρίσει reverse cow girl και μου είπε δεν ξέρω.Της εξήγησα πως είναι και κάτι της είπε η άλλη στα Ρουμάνικα αλλά τίποτα αυτή!!!Τότε τα πήρα και η Αλεξάνδρα το κατάλαβε .Γρήγορα-γρήγορα μου άλλαξε καπότα και σαλτάρησε αυτή επάνω στο καβλί μου και άρχισε να γαμιέται μήπως και το σώσουμε.Μετά από λίγο και με τον πούτσο ημιπαράλυτο τη γύρισα σε πισωκολλητό ενώ η άλλη μας κοιτούσε σαν να μη συμβαίνει τίποτα. Της είπα να τελειώσω χειροκίνητα μιας που τώρα πια το τρένο είχε φύγει και η κοπελίτσα έδειξε μεγάλη όρεξη να με ικανοποιήσει καταλαβαίνοντας πως το πρόβλημα το δημιούργησε η άλλη με τη συμπεριφορά της επειδή την ώρα που ήρθαν, ήμουν ήδη καυλωμένος. Για να μην την αφήσω έτσι, την ώρα που η Αλεξάνδρα μου έκανε πίπα και μου τον έπαιζε για να τελειώσω, την τράβηξα κοντά μου με δύναμη και της μαλάκιζα το μουνί ενώ είχα τη μια ρώγα στα δόντια μου, μην τυχόν και τραβηχτεί να φύγει. Έχυσα στα χέρια της Αλεξάνδρας, η οποία έκανε ό,τι μπορούσε για να μη χαθεί το παιχνίδι. Φεύγοντας, ξαφνικά ξύπνησε και η Λαρίσσα και μίλησε λέγοντας "Ευχαριστώ πολύ"!!!!Η Αλεξάνδρα εμφανώς εκνευρισμένη μου είπε "μη δίνεις σημασία στη καριόλα, είναι μικρή, θα μάθει" (μέχρι να μάθει όμως....λέω εγώ). Συμπερασματικά, αποτυχία η παρτουζίτσα,30€ στον κουβά και το μόνο όφελος είναι η Αλεξάνδρα που δείχνει φιλότιμη και ορεξάτη. Ο τσάτσος μάλλον την ψυλιάστηκε, ή την ήξερε από άλλους πελάτες και φεύγοντας με ρώταγε επίμονα αν πέρασα καλά και με ευχαριστούσε πέραν του δέοντος.Στα νούμερα της βαθμολογίας μη δίνετε και πολύ σημασία,προσπάθησα να είμαι αντικειμενικός αλλά εδώ έχουμε δύο μέτρα και δύο σταθμά οπότε μάλλον πέφτω έξω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 14, 2010
Όνομα κοπέλας
Αλεξάνδρα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Λαρίσα
kafearkoudas
Μέγας
Εγγραφή:
14 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
17.823
Πόντοι:
4.496
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2014
Αλεξάνδρα ''Γλύψε μωρή λίγο τον άνθρωπο και τέτοια ...'' Χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1