Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.8 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...η πολύ πρωινή κοινωνική παράτριψή μου , με τροφοδότησε με την απαραίτητη ποσότητα δυσφορίας ώστε να καταδράμω προς παραλιακό οπτικό ηδονισμό.
η θέα της γυμνής λιαζόμενης ώριμης σάρκας ανέφλεξε το εύφλεκτο οργαστικό μου σύστημα και σκέφτηκα τη στέλλα προς εκτόνωση της ηδονιστικής τάσης.
η τσατσά κάτι μου έλεγε, μέχρι να μπώ στο δωμάτιο , όμως δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στο τι ακριβώς έλεγε, έγνεφα συγκαταβατικά και μου ερχόταν να θωπεύσω τις καμπυλότητές της , αλλά συγκρατήθηκα.
στο δωμάτιο το καλοδιατηρημένο σώμα της στέλας έγινε λειχική βορά των ορέξεών μου και ευτυχώς ήταν πολύ δεκτική , υπομονετική και φάνηκε να το απολαμβάνει.
αφού κόρεσα την πείνα μου θωπεύοντας και γευόμενος αιδοίο , πρωκτό , μαστούς οπίσθια , το πέος μου ήταν έτοιμο να εκπυρσοκροτήσει.
το παράτριψε λίγο με το στόμα της και στη συνέχεια σε σχεδόν ιεραποστολική στάση το παλινδόμησα κολπικά 5-6 φορές και απέβαλα το υγρό.
το ευφοριστικό μίγμα είχε χυθεί μέσα μου , και αυτό μου ήταν αρκετό.
και πάλι δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στα ωραία λόγια της κοπέλας και απλά συναινούσα σιωπηλά και μειλίχια χωρίς να ακούω ,γιατί οι τάσεις υπερεπείγουσας μετασυνουσιακής φυγής με είχαν καταλάβει.
στο δρόμο επιδώθηκα σε λίγο τζογαδορικό ηδονισμό , και η σημερινή μέρα έκλεισε ευχάριστα και απλά !

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Στέλλα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2014
The one and only! +1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1