Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 230 10
Γενική βαθμολογία
 
5.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Τρίτη μεσημέρι στις 13.50. Πρώτη φορά την κοπέλα την είδα την Κυριακή , σήμερα πέρασα για να την δοκιμάσω. Πρόκειται για μια μελαχρινή κοπέλα μαυρισμένη με εκ πρώτης όψεως κανονικό σώμα , τι εννοώ ? Με τα τακούνια και όρθια με την πρώτη ματιά φαίνεται μια χαρά ,στο κρεβάτι η πραγματηκότητα είναι διαφορετική, πολύ χαλαρό δέρμα και μου κάνει εντύπωση που κανένας από τους αξιότιμους συναγωνιστές που την πήρε δεν το αναφέρει καθαρά .Βυζί έχει σχεδόν 2.5άρι αλλά αρκετά κρεμασμένο. Η τσατσα που με ξέρει μου είπε ότι είναι από στούντιο κάτι που ούτε η κοπέλα το κρύβει μίας και από μόνη της το αναφέρει(μάλιστα με καμάρι και υφάκι)στο δωμάτιο. Μιλάει λίγα ελληνικά και η συνεννόηση γίνεται στα Αγγλικά .Ήρθε στο δωμάτιο και με πέτυχε να πλένομαι στον νιτπηρα ,έβγαλε τα εσώρουχα της και κάθισε σταυροπόδι στην άκρη του κρεβατιού περιμένοντας να τελειώσω. Σκουπίστηκα και την πλησίασα , πήγα να την αγκαλιάσω και να την φιλήσω στο λαιμό και ψιλοταβίοταν , για φιλιά στο στόμα ούτε λόγος(αν και γνωρίζω ότι στο στούντιο έδινε). Μου έκανε νόημα να ξαπλώσω κάτι που έκανα , κανένα προκαταρκτικό ούτε κάν κάποιο φιλί σε λαιμό στήθος κλπ. Άρχισε να παίζει
τον πούτσο μου με πολύ γρήγορο ρυθμό και της είπα να χαλαρώσει. Της είπα για 69 και αρνήθηκε. Ξεκίνησε πίπα η οποία είναι από τις πιο μέτριες και σύντομες που μου έχουν κάνει....αερόπιπα θα ήταν
ένας επιεικής χαρακτηρισμός και μάλιστα ίσα ίσα πάνω στο κεφαλάκι , σχεδόν αστραπιαία έπιασε και μου πέρασε το προφυλακτικό. Πρώτη στάση την έφερα απο πάνω , καμία συμμετοχή και καμία προσπάθεια έστω και προσποιητά να δείξει κάτι. Ε χει αποκτήσει την νοοτροπία των στούντιο(όπου αν δεν σε ξέρουν)που νομίζουν ότι σου κάνουν χάρη που τους δίνεις τα λεφτάκια σου και της πηδάς ανεξάρτητα αν είναι εμφανίσιμες(εκεί ψιλολές χαλάλι)ή στην πλειοψηφία τους μέτριες. Το αστείο είναι ότι η κοπέλα όντως όχι με την πρώτη ματιά είναι μέτρια σωματικά. Γρήγορα την άλλαξα στάση κα την έστησα στα τέσσερα , καθόλου καλή στάση σώματος με πολύ κλειστά τα πόδια της και παρόλο που την διόρθωνα για να μπορέσω να την γαμήσω αυτή δεν καθόταν. Συνέχισα σε αυτή την στάση γυμνάζοντας και τα χέρια μου από το τράβηγμα μέχρι που τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα ένα δεκάλεπτο σχεδόν. Η κοπέλα είναι πραγματική κηφήνας , βαριέται κάνει αγγαρεία καμιά συμμετοχή , δεν θα την ξαναπάρω και δεν βλέπω να μένει για πολύ αν δεν αλλάξει στάση όπως είπε και ο αξιότιμος professorx στα ιδιαιτέρως απαιτητικά σπιτάκια της Αλκιβιάδου.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 08, 2014
Όνομα κοπέλας
Μάγια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.826
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού