Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 42 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 14.40. Την Ζάνα έχω πάρα μα πάρα πολύ καρό να την πάρω. Την είχα πρωτοπάρει πριν από πάρα πολλά χρόνια όταν δούλευε Αλκαμένους 117.
Σήμερα σεληνιάστηκα που θα έλεγε και ο φίλος Bmw και είχα ανάγκη να πάρω τις υπηρεσίες της. Για όσους δεν γνωρίζουν την Ζάνα πρόκειται για ένα ξανθό γκίλφ κοντά 55 χρονών , κοντή
χοντρή με τεράστια κωλάρα και 3άρια βυζιά. Όταν αυτοπαρουσιάζεται λέει την γνωστή ατάκα Ζάνα το βασιλικό τσιμπούκι. Εδώσα το 20 ευρώ και πέρασα στο δωμάτιο. Ήρθε η Ζανα χαμογελαστή και
στην τρελή χαρά έβγαλε το μάυρο φόρεμα κατέβασε το σουτιέν κάτω από τα βυζία της και έμεινε με το μάυρο κορδόνι που εξαφανιζόταν μέσα στην τεράστια κωλάρα της.... Έκλεισα τα μάτια(σχέδον και τα 15λεπτά που κάθισα κλειστά τα είχα)και αφέθηκα στα χέρια της ή μάλλον για να είμαι ακριβής στην γλώσσα της. Ξεκίνησε να με φιλάει και να γλύφει τον λαιμό μου το στήθος τα πλευρά μου τα χέρια μου και τα μπούτια μου. Κατέβηκε χαμηλά και μου ανασήκωσε λίγο τα πόδια . Ξεκίνησε ένα ρουφόμπαλο πολύ καλό , για πολύ ώρα ρουφούσε και τραβούσε τα αρχίδια μου , μετά πήρε το καυλί μου στο στόμα της και το εξαφάνισε , σταμάτησε έπιασε τα πόδια μου και τα σήκωσε ψηλά κατέβηκε ακόμα πιο χαμηλά έβαλε το σώμα της σε τέτοια στάση και μου είπε να ακουμπήσω τα πόδια μου πάνω στην πλάτη της , σαν να ακουμπάω τα πόδια μου σε καναπέ. Άρχισε να γλύφει την κωλοτρυπίδα μου με απίστευτο πάθος και μανία , πότε έγλυφε και πότε ρουφούσε την κωλοτρυπίδα μου , με ρώτησε αν θέλω και δάχτυλο αλλά αρνήθηκα.
Πήρε μωρομάντιλο και σκούπισε την γλώσσα της....ξαναπήρε το καυλί μου στο στόμα της και με ρουφούσε μέχρι να χύσω μίας και της είχα πεί απο την αρχή ότι δεν θέλω σεξ. Μετά απο μερικά λεπτά έχυσα με αυτή να μην σταματάει να γλύφει το καυλί μου ακόμα και όταν πία είχε μαραζώσει...σαν να ήθελε να με καυλώσει ξανά , πρέπει να με έγλειψε τουλάχιστον 3 λέπτα αφού τελείωσα..Σηκώθηκε πήγε στον νιπτήρα όπου έφτυσε τα χύσια μου και άρχισε τις γαργάρες...Με χαιρέτησε μου έριξε και δύο ξυλιές στα κωλομέρια μου και έφυγε. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο 15 λεπτά. Αυτή είναι η Ζανα.
Δεν μπορώ να την προτείνω σε κάποιον μίας και είναι ειδική περίπτωση και για σκληρούς χύστες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Ζάνα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.516
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, fatasstits, @.Dod0s και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2014
Φιλε πριν από εμενα πειγες? καυλα όμως η κολωγλυφαδα, ε???Κατσικογάμης
07 Ιουλίου, 2014
Πρόσθεσε άλλη μία δεκαετία (και κάτι ψιλά μη σου πω) στα χρόνια που ανέφαιρες πως είναι και κάπου εκεί μέσα είσαι...
Ωραίος ρε μαν πάντως!!!Γερο-μύστης
07 Ιουλίου, 2014
Φυστικης ...σε χασαμε..καιρο ειχαμε να σε "ακουσουμε"
24 Ιουλίου, 2014
σμύρνης = δύναμη.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4