Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 140 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 12.40. η Βίκυ δουλεύει σχεδόν μία εβδομάδα και μεσοβδόμαδα έκανε μερικές βάρδιες και στο Βέργας 6α. Πρόκειται για μία Ρωσίδα 26 χρονών με κανονικό σώμα ξανθό μαλλί μέχρι το ύψος των ώμων και 1.5άρι προς 2άρι βυζί.Καινούργια κοπέλα και φυσικά δεν έχασα την ευκαιρία για δοκιμή, έτσι πλήρωσα το αντίτιμο και πέρασα στα παλιά δωμάτια του οίκου.
Η Βίκυ ήρθε σχεδόν αμέσως , είπε ένα γεια και αυτή πρέπει να είναι και η μόνη λέξη που γνωρίζει απο Ελληνικά , δεν μιλάει ούτε Αγγλικά. Έβγαλε τα εσώρουχα της και κάθισε γονατιστή δίπλα απο το σώμα μου με τα πόδια της κλειστά. Ξεκίνησε να παίζει τον πούτσο μου σχετικά άγαρμπα. Πήγε να ανοίξει το προφυλακτικό αλλά την σταμάτησα και με το χέρι της έκανα όχι προφυλακτικό. Ξεκίνησε πίπα η οποία ήταν μετριότατη και με πολύ χέρι ενώ έγλυφε μόνο πάνω πάνω ότι περίσσευε από το χέρι της... Πέρασμα προφυλακτικού και πρώτη στάση απο πάνω. Αρχικά στηριζόμενη στα πόδια της έκανε βαθιά καθίσματα
πάνω στον πούτσο μου , αλλά ήταν τόσο αργός ο ρυθμός που πήρα την κατάσταση στα χέρια μου , την έφερα πιο κοντά στο σώμα μου και με τα χέρια μου την ανεβοκατέβαζα πάνω στον πούτσο μου ενώ έγλυφα
και τα στητά βυζιά της. Αλλαγή στάσης στα τέσσερα , πριν μπω μέσα της , έσκυψα και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της , έδειξε να της αρέσει αν και οι αναστεναγμοί της δεν ήταν αληθοφανείς...
Μπήκα μέσα στο μουνί της και άρχισα να την γαμάω πισωκολλητα αρχικά σε χαλαρούς ρυθμούς και μετά σε πιο γρήγορο. Ήταν απαθέστατη και έδειχνε κουρασμένη , όταν κατάλαβα ότι έρχεται η στιγμή να τελειώσω τραβήχτηκα και πήγα μπροστά στο στόμα της , έβγαλα το προφυλακτικό και της έδειξα να το πάρει στο στόμα της , άρχισε να κουνάει το χέρι της λέγοντας όχι όχι , τελικά τον πήρε στο στόμα της αλλά δεν έγλυφε , μου τον έπαιζε γρήγορα και όταν ένιωσε τις πρώτες σταγόνες έβγαλε τον πούτσο μου από το στόμα της και όλα τα χύσια πήγαν στο μαξιλάρι...στο δωμάτιο έκατσα 10 λεπτά και δεν νομίζω να την ξαναπάρω.

Υ.Γ 1 οι υπηρεσίες πρέπει να συνεννοούνται επιτέλους για το τι κάνουν οι κοπέλες και τι όχι.
Υ.Γ 2 δίαβασα την κριτική του αξιότιμου professorx και λογικά μιλάμε για την ίδια κοπέλα αν και οι περιγραφές για το σωματότυπο της είναι διαφορετικές.
Υ.Γ 3 στο πάρκινγκ 10 διότι βρήκα θέση ακριβός έξω από την πόρτα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 06, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.782
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουλίου, 2014
Την ίδια κοπέλα πήραμε.Μεγάλο χαμόγελο
Σού έχω απαντήσει και πιο κάτω.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1