Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 155 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αλινα
Βασικα στο σαλονι η ευγενης τσατσα μου παρουσιασε δυο κοπελες.Κ οι δυο τηρουσαν τα σεξουαλικα μου στανταρτ,αλλα η προσοχη μου επεσε στην Ρωσιδα (?) Αλινα Μιλφ με λευκο διχτυωτο φορεμα,υπεροχες κρεμαστες φυσικοτατες βυζαρες με μεγαλες πεταχτες ρωγες...ομορφο πρόσωπο κ χαμογελαστο.
20 ευρω κ η τσατσα μου δειχνει δωματιο

Δωματιο με αρκουδισιον,τηλεοραση με φουλ τσοντα,καθαρα σεντονια,νιπτηρα με χαρτι,σαπουνι κ καλαθο αχρηστων γεματο καποτες.

Χαμογελαστη εισοδος Αλινας ,λιγα κομπλιμεντα εκατερωθεν κ δωσε βυζια...γλυψιμο,ρουφηγμα,παιξιμο,ζουληγμα βυζιων κ απο κει σε ισπανικο με καλη αισθηση...απο ισπανικο σε πιπα :καλη,ρουφηκτη,δεν εκανε κατι φοβερο,αλλα το απολαυσα καλα...απο τον απεναντι καθρεπτη μπορουσα να χαζευω ταυτοχρονα κ την στημενη κωλαρα της οσο με ψωλο-ρουφουσε.Σπασίκλας
Σεξ:απο πισω (πισω-κολλητο) κ απο μπρος(ιεραποστολικο),με καλη αισθηση,αν κ το μουνακι της ηταν τιγκα στην κρεμα...μετα απο κανα 10 λεπτο σπρωξιμο,της ειπα για ακα τελειωτικο,εφαγα ακυρο,οποτε της ειπα για ακα τελειωμα στα βυζομπαλα της...δεχθηκε,εχυσα αβερτα σπερμα κ ανακουφιστικα...οσο εχυνα επαιζα με την λιπασμενη μουναρα της.
στα συν (+) τα προστυχολογα της με δικη της πρωτοβουλια..ατακες του στυλ: γαμησε την μουναρα μου μεχρι την μητρα,τις βρηκα φουλ ρομαντικες πριν την εκπσερματιση του ζωμου μου...φυσικα κ δεν καυλωνω με τετοια,αλλα εχουν γελιο....Σπασίκλας
Σε γενικες γραμμες ειναι ενα τιμιο μιλφ με τα καταλληλα βυζοπροσοντα για απεριοριστες καταθεσεις (μεχρι να βαρεθεις κ να πας στην επομενη)....τιμιο 20 ρικο.
Στην εξοδο μου, παππους περι τα 70 κ ,περιμενε στο σαλονι για την επιδειξη των κορασιδων....Γερο-μύστηςΓερο-μύστης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίνα
Υπηρεσίες
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.097
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Ιουλίου, 2014
Ρωσιδα ειναι φιλε η Αλινα. Δεν επεσες εξω.
05 Ιουλίου, 2014
που σαι ρε ζερο?Γερο-μύστης
Ρωσσιδες σταθερες αξιες!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2