Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 207 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα Πέμπτη στις 12.50. Αναφέρομαι στον κάτω οίκο του Ιάσωνος 19. Η αλήθεια είναι ότι περίμενα να πετύχω μία εκ των Αλίνα , Βερόνικα ή Νατάσα.
Αν και περνούσε η ώρα είπα να κάτσω να περιμένω να δώ ποιά δούλευε τελικά. Από μέσα απο το δωμάτιο ακουγόντουσαν κραυγές και χτυπήματα και έτεινα να βγάλω το συμπέρασμα
ότι τελικά δούλευε η Νατάσα. Άνοιξε η πόρτα του δωματίου και βγήκε τελικά η Ελένη. Πρόκειται για μια μελαχρινή προμίλφ(28 χρονών)ζυμαράκι με πολύ καλό σωματάκι ωραίο κωλαράκι
1.5άρι βυζί , πίρσινγκ στην μύτη και τατού χαμηλά στη μέση. Στο σαλονάρισμα έδειχνε μια γλυκιά κοπέλα άλλα τα ηχητικά ντοκουμέντα που άκουσα λίγο πριν από το δωμάτιο , με έκανε
να βγάλω ένα 10εύρω και να το δώσω για να περάσω. Πέρασα στο δωμάτιο που ευτυχώς το κλιματιστικό δούλευε κανονικά. Ήρθε στο δωμάτιο η Ελένη και με πέτυχε να βγάζω τα ρούχα μου.
Τι κάνεις ψηλέ μου λέει ,ζεσταίνεσαι? Τώρα θα ζεσταθείς πιο πολύ μου λέει και με σπρώχνει πρός το κρεβάτι , όχι ότι με κούνησε αλλά ξάπλωσα . Ανέβηκε απο πάνω μου , έβγάλε το
σουτιέν της και μου έφερε τα βυζάκια της στο στόμα μου. Άρχισε να τρίβεται πάνω στον πούτσο μου φορώντας ακόμα το στρίνγκ της. Ήρθε κοντά στο πρόσωπο μου και αρχίσαμε να φιλιόμαστε.
Στην συνέχεια με φίλησε σε λαιμό , στήθος πλευρά και αφαλό. Είχα ήδη καυλώσει , μου φόρεσε το προφυλακτικό και άρχισε πίπα καλή , βαθιά χωρίς χέρι ενώ έγινε και κάτι που μου τυχαίνει πρώτη
φορά ...έριξε δυο τρις φτυσιές στον πούτσο μου ενώ φορούσα καπότα. Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69. Άρχισα να γλύφω τόσο το μουνάκι της όσο και το κωλοτρυπηδάκι της. Της άρεσε πολύ
και με παρότρυνε να συνεχίσω. Πρώτη στάση την ανέβασα απο πάνω , καλή συμμετοχή ενώ αυτή έδινε τον ρυθμό. Αναστέναζε και έβγαζε κραυγούλες ενώ είχε πιαστεί απο το στήθος μου και με τα νύχια
της με γρατζούνισε...αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , πολύ καλό στήσιμο , άρχισα να την γαμάω χαλαρά και τότε μου λέει τόσο μπορείς...σκίσε με!!!
Αρχισα να την γαμάω δυνατά και αν και μικροκαμωμένη δεν χαμπάριαζε , μάλιστα μου έλεγε να χτυπήσω τα κωλομάγουλα της κάτι που έκανα. Συνέχισα να την γαμάω σε αυτήν την στάση
μέχρι που τελείωσα. Στο δωμάτιο έκατσα 12 λεπτού περίπου . Πέρασα πολύ καλά και σίγουρα θα την ξαναδοκιμάσω. Όσο γλυκιά την βλέπεις στο σαλόνι τόσο μεταμορφώνεται μέσα σε άγριο θηλυκό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2014
Όνομα κοπέλας
Ελένη
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
191.792
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Ιουλίου, 2014
Καλή είναι αλλά κλανιάρα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1