Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 129 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
μεσημερι πεμπτης και μετα απο καφεδακι στο γκαζι οπου γινοταν χαυρα απο πολυ ωραια μουνακια φοιτητριες, μαθητριουλες εν αναμονη αποτελεσματων πανελλαδικων θυμηθηκα τα νιατα μου.Ετσι λοιπον φευγοτας απο κωσταντινουπολεως στη συμβολη με την ιερα οδο το κοβω απο Μεγαλου Αλεξανδρου και ανεβαινω κανω σταση στο 15 μπαινω μεσα και δουλευε η Λανα με την Νικολ που δεν ειδα γιατι ηταν δωματιο δινω το 10ευρω στην τσατσα και παω δωματιο μετα απο λιγο ερχεται η Λανα χωρις ιδιαιτερη διαθεση εδειχνε λιγο ξενερωμενη γενικοτερα κουρασμενη παντως ηταν ειλικρινεις οταν τη ρωτησα πως ειναι λεγοντας μου ετσι και ετσι χωρις να επεκταθουμε σε πολλα λογια της λεω οκ καταλαβαινω δεν ειναι ολες οι μερες ιδιες οποτε κατεβασα τον πηχη πιο χαμηλο χωρις να περιμενω τιποτα ιδιαιτερο,ετσι λοιπον χωρις προκαταρκτικα με ρωτα πως θελω τσιμπουκι με η χωρις καποτα που προσφερει μονο σε Ελληνες οπως ανακοινωνει στο σαλονι της απαντω με καποτα μου την περναει και αρχιζει μια καλη πιπα ενω της εβαζα δαχτυλο στο λαδωμενο μουνι της χωρις να διαμαρτυρηθει αφου φτιαχτηκα καπως γιατι και λεω καπως γιατι ειδα την ρυτιδιασμενη κοιλια της και τα βυζια της να χυνονται σαν νεροσακουλες παιρνουν επισκευη πιστευω την γυριζω ιεραποστολικο και αρχιζω να την το χωνω καθως ανοιγει πολυ καλα τα ποδια της και εβγαζε καοιες κραυγες καθως ειχεπρασει κατι λιγοτερο απο10λεπτο σιγουρα η τσατσα χτυπα πορτα αλλα η Λανα δεν εδωσε και πολυ σημασια μετα απο κανα τριλεπτο τελειωσα.Γενικα ηταν μια σχετικα ικανοποιητικη καταθεση στα πλαισια του μεταξιου και του10ευρου πιστευω οτι μπορει και πιο καλα καλη συνεχεια σε ολους

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 03, 2014
Όνομα κοπέλας
Λάνα
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού