Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 72 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 01.15. Η Εμμανουέλα κάποτε ήταν απο τα στανταράκια μου στο Μεταξουργείο . Πάντα vfm στο 10 ευρώ και στο απλό πρόγραμμα όταν είδα ότι ήρθε στα σπιάκια της Φυλής δεν μπορούσα παρά να την δοκιμάσω , έχει προσθέσει στο πρόγραμμα της και ελεύθερο στοματικό (στο Κολοκυνθούς που την έπαιρνα και στο Κολωνού μόνο μία φορά μου είχε κάνει άκα επί πληρωμή της άλλες δεν είχε δεχτεί) ενώ δέχεται τελειωτικό στα βυζιά της κάτι που έκανε και στο Μεταξουργείο στους πελάτες της. Πρόκειται για μια μελαχρινή Ρουμάνα μαυριδερή 33 ετών , έχει σώμα με πιασηματάκια κοιλίτσα και 3άρια προς 3,5άρια πεσμένα βυζιά με μεγάλες σκουρόχρωμες θηλές καθώς και ρόγες που μόλις καυλώσουν είναι απο τις πιο μεγάλες που έχω δει live. Έχει στο δεξί κωλομάγουλο τατού ένα αρκετά μεγάλο τριαντάφυλλο. Στο σαλόνι κάτι της θύμισα και ενώ η τσα τσά έλεγε ότι είναι καινούργια κοπέλα , της λέω καινούργια σε αυτό το σπίτι την ξέρω απο Μεταξουργείο. Η Εμμανουέλα χαμογέλασε. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο .Μετά απο μερικά λεπτά ήρθε η Εμμανουέλλα στο δωμάτιο .Αφού σχολίασε το άρωμα μου και συνέχισε λέγοντας ότι πάντα ερχόσουν καθαρός , έβγαλε τα εσώρουχα της και με πλησίασε . Σηκώθηκα όρθιος και αμέσως έπιασα με το χέρι μου το ένα της βυζί έσκυψα το κεφάλι μου και δάγκωσα την ρόγα της η οποία αμέσως έγινε σαν φιστική , το ίδιο έκανα και στο άλλο βυζί της. Άρχισε να μου χουφτώνει τα κωλομάγουλα μου και ξεκινήσαμε και τα γλωσσόφιλα. Έπιασε τα βυζιά της με τα χέρια της τα ένωσε και άρχισε να πιπιλάει τις ρόγες της , έσκυψα και εγώ και μιά φιλιόμασταν και την άλλη πιπιλάγαμε μαζί τις ρόγες της. Της είπα να ξαπλώσει ανέβηκα απο πάνω της και έχωσα τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της , σε αντίθεση με άλλες όντως ξέρει να τα χρησιμοποιεί για ισπανική. Κατέβηκα προς τα κάτω και της έγλυψα το μουνάκι . Μου πίεζε το κεφάλι προς το μουνί της και της έφευγαν κραυγούλες ενώ χούφτωνε τα βυζιά της τσίμπαγε τις ρόγες της και τις έγλυφε. Πήρε μωρομάντιλο , με καθάρισε σχολαστικά τόσο στον πούτσο όσο και στα αρχίδια. Ξεκίνησε ένα ρουφόμπαλο γλύφοντας πότε ένα ένα τα αρχίδια και πότε βάζοντας και τα δύο στο στόμα της , έφτυσε δύο φορές τον πούτσο μου και τον πήρε στο στόμα της . Η πίπα της πολύ καλή βαθιά υγρή και με ρυθμό άνετα μπορεί να σε κάνει να χύσεις χωρίς να την γαμήσεις , αλλά δεν το επιδιώκει , έχει αρκετή εμπειρία και απο μόνη της σταμάτησε , μου είπε μωρό μου δεν θέλω να χύσεις θέλω να με σκίσεις πρώτα. Με άφησε να χαλαρώσω λίγο και μου έφερε ξανά τις βυζάρες της στο στόμα μου. Πέρασμα προφυλακτικού. Πρώτη στάση πισωκολλητό στα όρθια. Αφού βρήκαμε την κατάλληλη στάση που μας βόλευε άρχισα να την γαμώ δυνατά μίας και ξέρω ότι της αρέσει , πριν προλάβω να της ρίξω και μερικές στα κωλομάγουλα της που επίσης γνώριζα ότι της αρέσουν με πρόλαβε και μου λέει , ήρεμο σε βλέπω σήμερα και με το χέρι της σκάει μία στα κωλομάγουλα της , κάντο και εσύ μου λέει μην φοβάσαι δεν θα σπάσω...Την πήγα στο κρεβάτι και της είπα να ξαπλώσει ανάσκελα μπήκα μέσα της και την γάμαγα όσο τα γλωσσόφιλα πήγαιναν σύννεφο και σταματούσαμε μόνο για να πιπιλίσω τις ρόγες της. Την γαμούσα δυνατά και αυτή με τα χέρια της με τραβούσε απο τα κωλομάγουλα για να μπω πιο βαθιά μέσα της. Αλλαγή στάσης και στήσιμο στα τέσσερα , συνεχίσαμε για μερικά λεπτά και της λέω θέλεις να “ποτίσω ”το τριαντάφυλλο σου η τα βυζιά σου? Ότι θες μου απάντησε αλλα τελικά κατέληξα ότι θέλω να την χύσω στα βυζιά. Βγήκα απο μέσα της έβγαλα το προφυλακτικό , κάθισε στην άκρη του κρεβατιού έπιασε με τα χέρια της τα βυζιά της και τα σήκωσε , εγώ όρθιος μπροστά της στην αρχή τα γάμησα για λίγο , μετά αυτή με το ένα χέρι της είχε πιάσει τα βυζιά της και με το άλλο μου τον έπαιξε μέχρι που τελείωσα.....Έμεινε έτσι χυμένη όπως ήταν και μιλήσαμε γαι λίγο. Σηκώθηκα να πλυθώ στον νιπτήρα κάτι που έκανε και αυτή , μάλιστα τις σαπούνισα και τα βυζιά της. Σκουπίστηκα σκουπίστηκε με περίμενε να ντυθώ και βγήκαμε μαζί απο το δωμάτιο , με φίλησε και με καληνύχτισε. Στο δωμάτιο έκατσα κοντά 25 λέπτα . Η κοπέλα το έχει και γουστάρει και τώρα που ήρθε Φυλής μάλλον θα αρχίσω να την επισκέπτομαι πιο συχνά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμανουέλα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
190.716
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΑΣΠΑΡΗΣ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού