Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.4 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
καθόμουν μόνος για καφέ και προσπαθούσα εναγωνίως να βρώ λύση σ'ένα πρόβλημα:
στο τι ακριβώς θα μπορούσε να ικανοποιήσει, το υπερκορεσμένο απο πορνισμό, οργαστικό μου σύστημα, ανάμεσα στις διαθέσιμες επιλογές άμεσης ανάλωσης.
...απέφυγα μερικές "άγουρες" επιλογές , και μετά απο σχετική γύρα , ανέβηκα στο ερειπωμένο
άντρο του κατεστραμένου και παρακμιακού ηδονισμού.
το προθανατιαίο σαρκίο της τσατσάς με αγνόησε καθώς καθόμουν στον καναπέ, και με έγραψε κανονικά στα βλήτα που καθάριζε στην πλαστική λεκάνη.
ξαφνικά βγαίνει απο το δωμάτιο μια 80χρονη εκδιδόμενη γυναίκα , με βαμμένο μαύρο μαλλί , πεσμένο στήθος, και μια κοιλιά τουμπανιασμένη , ίσως απο τον ασκίτη , ή το μεταβολικό σύνδρομο , ή ενδεχομένως απο την έκλυση αερίων σήψης στα έντερα... (too much !)
τέλοσπάντων θεώρησα ότι αυτό θα με ερέθιζε αρκετά και έτσι πόνταρα 10 μάρκες.
η γυναίκα μπήκε , και αντικρύζοντάς την κάπως καλύτερα περισσότερο φοβήθηκα παρά καύλωσα.
έβγαλε τις μαστικές της μάζες απο το σουτιέν , κάθησε ανάμεσα στα σκέλια μου και άρχισε να μου λείχει το γυμνό πέος.
κατάλαβα ότι δεν είχε δόντια καθόλου , και σε συνδυασμό ότι δεν μπορούσα να την αγγίξω παρά μόνο να θωπεύσω λίγο τις ζαρωμένες μαστικές κοιλότητες , βεβαιώθηκα ότι είναι αδύνατον να ερεθιστώ έτσι , όσο και αν έφερνα στο μυαλό διάφορες φαντασιακές εικόνες...
οι σπερμοκύστεις μου ήταν διατεταμένες , αλλά πόθος και στύση ήταν αδύνατον να εμφανιστούν, πιο πολύ απορούσα με τον εαυτό μου και σκεφτόμουν πως θα ξεφύγω απο την μαλακία που μόλις έκανα.
αυτοσυγκεντρώθηκα , δημιούργησα μια ημιστύση τόση όση χρειαζόταν για μια "σπερμοεκκένωση διαφυγής" ,
... απέβαλλα απο μέσα μου, το υγρό και το γεγονός ότι η γυναίκα δόνησε τις φωνητικές της χορδές βγάζοντας το ηχητικό μήνυμα: " ok baby ? " , κατάλαβα ότι το υγρό μου, απο τον στοματοφάρυγγα κατέληξε αισίως στον γαστρικό της ασκό.
...εξαφανίστηκα και στο δρόμο διαλογιζόμουν ότι μάλλον το χω κάψει τελείως, αφού βεβαιώθηκα για το γεγονός αυτό, περπατούσα πιο ήρεμος μπανίζοντας αδιάφορα τις καμπυλότητες διαφόρων περαστικών γυναικών...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Οξαποδω, Hatsumi και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2014
"... απέβαλλα απο μέσα μου, το υγρό και το γεγονός ότι η γυναίκα δόνησε τις φωνητικές της χορδές βγάζοντας το ηχητικό μήνυμα: " ok baby ? " , κατάλαβα ότι το υγρό μου, απο τον στοματοφάρυγγα κατέληξε αισίως στον γαστρικό της ασκό."

ειστε πολυ ωραιος κυριε...

+1 (2/2)
22 Ιουνίου, 2014
Το τερμάτισες όντως.. Προσκυνω ταπεινα..
22 Ιουνίου, 2014
+1.
Την είχα δει αυτήν που πήρες στο κάτω μαγαζί πριν 2 εβδομάδες.Η γηραιότερη πόρνη που εργαζόταν στο Μεταξουργείο.Ήρωας που την πήρες.
22 Ιουνίου, 2014
Χα χα χα, και 'συ ρε rigor με τη γιαγιά;
Δεν μου λες, πότε την πήρες;

Φυσικά +1(5/5)
22 Ιουνίου, 2014
thnx παίδες , αλλά πιο πολύ προβληματίζομαι παρά χαίρομαι Money Mouth !

τι φανούρη την πήρες και σύ ? !
εγώ την πήρα κατά τις 20:00...
22 Ιουνίου, 2014
Το είχες ανάγκη φίλεΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Με έβαλες σε σκέψεις να σκάσω κι εγώΧαμόγελοΧαμόγελο,όντως από τα πιο καλτ μπουρδελάκια.Εύχομαι να ξαναδουλέψει εκεί ως πουτάνα η μαρία η φυματικιά,μεγάλες στιγμές καλτίλαςΜεγάλο χαμόγελοΚουλ
22 Ιουνίου, 2014
+1!
Απιστευτο!!! Και σε συνδυασμο με την περιγραφικη δεινοτητα σας γινεται αριστουργημα. Εχετε ομως αυτογνωσια και αυτοελεγχεσθε. Δυσκολα να υπαρξουν συνορα για εσας πια, κ Rigormortis. Ειμαι εκπληκτος και ειμαι ενθουσιασμενος !!!
22 Ιουνίου, 2014
Δεν το τερμάτισες ακόμα!
Άντε και με πεθαμένη!
BO
Bill OldKostas
23 Ιουνίου, 2014
Αν και ελαφρως πικροχολο το σχολιο του Bill oldkostas θα συμφωνησω μαζι του !!!!!!!!...... ξαφνικά βγαίνει απο το δωμάτιο μια 80χρονη εκδιδόμενη γυναίκα..... αδερφε αυτες ειναι στιγμες για βιντεοσκοπιση! Η περιγραφη απιστευτη +1 απο μενα !
23 Ιουνίου, 2014
Η κλιμάκωση του πορνοεθισμένου δεν έχει ταβάνι.

Νομίζεις πως το τερμάτισες.
Ακόμα δεν άρχισες.

Ελπίζω να μην σου βγει σε ομοφυλοφιλία το επόμενο στάδιο.
11 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2