Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.6 109 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Ο χρονος περιορισμενος αλλα η απορια για τις υπηρεσιες και την εμφανιση της μαυρουλας στο 30β οδηγησαν τα βηματα μου στο εν λογο μπουρδελακι. Η μικρα δεν ηταν εκει αντιθετα ηταν η γνωστη νταρντανα ξανθια που δεν γουσταρω (οχι γιατι ειναι ασχημη αλλα δεν μου κανει κλικ). - Πρεπει να ομολογησω οτι σκοπος μου ηταν να το τιμωρησω ΚατσικογάμηςΚατσικογάμηςΚατσικογάμης Κατσικογάμης αν το πετυχαινα και αυτο διοτι ειχε προηγηθει επισκεψη σε ελαιοτριβειο (θα ακολουθηση αλλη κριτικη) και οι σπερματοκυστες μου που θα ελεγε και ο φιλτατος rigomortis ητο αδειες.Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Αλλα φευ.
Οποτε εισοδος στο 30α.
Ξανθια μιλφ ονοματι Μαρια εκ ρωσσιας με πολλα χρονια στην Ελλαδα.
Κοντο μαλλι
Βυζια φυσικα 3 - 3,5
Καλουτσικο κολαρακι
Περασα διοτι η τσατσα ειπε..σιγα σιγα οχι γρηγορα. Μεγάλο χαμόγελο
Εισοδος της κοπελας στο δωματιο με τηλεοραση και εκπαιδευτικο προγραμμα να τρεχει και εναρξη εργασιων. Χαιδεμα στα μπαλακια του astatos123 ελαφρυ παιξιμο του πεος tριψιμο με τις βυζαρες και μερικη επαρση. Τοποθετηση προφυλακτικου και πιπα καλη για τα δικα μου δεδομενα. Επειδη μου αρεσε η πιπα (οχι η κοπελα, αλλωστε δηλωνω αθεραπευτα πιπινολατρης) μετα απο 8-9 λεπτα της ειπα να σταματησει καθως δεν υπηρχε περιπτωση να χυσω. Στα θετικα οι φιλοτιμες προσπαθειες να με ικανοποιησει. Τελικα δεν εχυσα οχι απο δικια της ευθυνη αλλα καθαρα δικη μου. Αλλο σχεδιαζα αλλο βγηκε.

Keep Walking

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
astatos123
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
881
Πόντοι:
426
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, wired77, iuakoya και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιουνίου, 2014
Εύγε για την ειλικρίνειά σου!

+1(2/4)
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1