Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 175 10
Γενική βαθμολογία
 
3.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
2.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν ειχα σκοπο να γραψω κριτικη,αλλα οφειλω να προλαβω τους συναγωνιστες,μιας και προκειται για νεο φρουτο στην πιατσα!!!!Ειχα δει απο προηγουμενη τσαρκα την συγκεκριμενη (προφανως Ρουμανα απατεωνισα)και μιας και προκειται για εμφανισημη κοπελα και καινουρια,ειπα να δοκιμασω την τυχη μου.Τι το ηθελα???Βιωσα την μεγαλυτερη απογοητευση στην πολυετη μπουρδελοκαριερα μου!!!!!Πρωτη φορα εκλαψα τοσο τα λεφτα που εδωσα,εστω κι ηταν ενα απαξιωτικο δεκαρικο!!!!!!!
Ας τα παρω ομως απο την αρχη.......Φτανω στον οικο και βγαινει μια νεα τσα στο σαλονι,οχι πολυ μεγαλη και εμφανισημη,κατι σαν την γνωστη Ευα.Δινω εικοσαρικο και με οδηγει στο δωματιο λεγοντας μου οτι θα μου φερει τα ρεστα η ''κουκλα'' οπως ειπε!!!!
Στο δωματιο το αιρκοντισιον ηταν αρκετα χαμηλωμενο και σε σημειο που δεν χτυπαγε στο κρεβατι,με αποτελεσμα να ψηθω στην ζεστη και να ιδρωσω περιμενοντας αρκετα,μιας και ηταν γεματα τα δωματια.....μαλλον δεν την εμαθαν ακομα τι επιπλο ειναι!!!!!!!Περιμενα αρκετη ωρα σε σημειο που αρχισα να νευριαζω.Καποια στιγμη ανοιγει η πορτα και μπαινει αυτη αμιλητη και αγελαστη πετωντας απαξιωτικα το δεκαρικο στο κρεβατι.Της μιλησα αλλα μου ειπε δεν ξερει λεξη ελληνικα!!!!Την ρωτησα το ονομα της και μου το ειπε απο μεσα της....με το ζορι εβγαζε λεξη,οποτε δεν συνεχισα να της μιλαω....
Αρχισαν να με ζωνουν τα φιδια οτι την εφαγα την φολα.Το βλεμμα της εδειχνε οτι κανει φρικτη αγγαρεια,οτι την εβαλαν με το ζορι εκει!!!Πεφτει στο κρεβατι με την πλατη προς εμενα (γνωστη σταση ξεπετας) και βαζει καποτα στην πεσμενη απο την ζεστη κι απο το ξενερωμα πουτσα!!!!!Κανω να την χαιδεψω και τιναζεται λες και την χτυπησε ρευμα!!!!!Σηκωνομαι κατευθειαν μηπως και σωσω την παρτιδα και παω να φορεσω τα ρουχα για να ζητησω τα λεφτα να φυγω.Αυτη με ακολουθει και με τραβαει στο κρεβατι.Λεω δεν γαμιεται ας προσπαθησουμε.
Ξαναξαπλωνω και παιρνει την ιδια σταση για να μου παρει πιπα σε πεσμενη πουτσα παντα!!!!Παω να της πιασω τα βυζια για να φτιαχτω και εχει βαλει τα χερια μπροστα.....κατι τετοια με εκνευριζουν αφανταστα και φυσικα το παιχνιδι ειχε χαθει πλεον......
Καποια στιγμη μου σηκωθηκε (παλι καλα με τετοια νευρα) και την γυριζω ξαπλα για να τελειωνουμε αυτο το μαρτυριο.
Παω να την γλειψω πριν την γαμησω και αρχιζει τα ιδια σπαστικα απωθωντας με!!!!!Το προσπερναω κι αυτο και αρχιζω να την γαμαω.Αυτη εχει ανοιξει τελειως τα ποδια και δεν νιωθω τιποτα,λες και τον βαζω σε πηγαδι.Το προσωπο της εδειχνε λες και την γαμαει λεπρος η κανενας παπους!!!!!!
Μου επεσε τελειως μετα απο αυτο και σηκωνομαι να ντυθω ,ενω αυτη με κοιταει απορημενη.....ημαρτον ρε πουστη μου!!!!!
Δεν ειναι μονο οτι δεν θελει,δεν μπορει κιολας.....προκειται για ενα κοριτσακι πανασχετο με το σεξ,που νομιζει οτι ολα γινονται πατωντας ενα κουμπι η νομιζει οτι δουλευει πωλητρια σε κανενα μαγαζι με ρουχα!!!!!!
Τετοια αντιεπαγγελματια δεν εχω ξαναδει στην πολυετη μπουρδελοκαριερα μου,ουτα να προσποιηθει για πεντε λεπτα δεν μοπρει.ΜΑΚΡΥΑ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΤΕΣ......πηγαινετε να γαμησετε οποιαδηποτε αλλη εκτος απο αυτην!!!!!!!!
Ντυνομια κια βγαινω να φυγω ψαχνοντας την τσα να της τα πω,γιατι μας διαφημηζε στο σαλονι οτι προκειται για ''τουμπανο'' .Την βλεπω λοιπον στο σαλονι οπου περιμενει και ενας συναγωνιστης και της λεω τοι το μπαζο που εχει δεν κανει για καμια εργασια και οτι θα την διαφημισω καταλληλα στο ιντερνετ.Αυτη δειχνοντας την απειρια της δεν ειπε τιποτα,μονο με κοιταζε.Και στο συγκεκριμενο οικο ειναι ιεοροσυλια να δουλευουν τετοια κομοδινα,στον ιδιο χωρο που δουλευε η γνωστη μιλφαρα Αννα αλλα και αλλες αξιολογες κορασιδες!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουνίου 15, 2014
Billy7
Σπουδαίος
Εγγραφή:
16 Νοε 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
899
Πόντοι:
2.687
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουνίου, 2014
κριμα φιλε που την πατησες αλλα αφου αυτο που αναφερεις οτι η κοπελλα κανει φρικτη αγγαρεια το δειχνει και στο σαλονι τον εχουμε γραψει προσφατα στις ενημερωσεις+1 στην κριτικη που θα γλυτωσει πολλους απο απωλεια 10ευρου
17 Ιουνίου, 2014
Μάλλον όνομα δεν ξέρεις... Μήπως μπορείς να περιγράψεις την εμφάνιση της κοπέλας;
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

+1 αφού λες ότι θες να μας προειδοποιήσεις, χρειάζεται τουλάχιστον αναλυτική εμφάνιση και να βρούμε και το όνομα.
18 Ιουνίου, 2014
Billy7 κανε μια περιγραφη της επιπλοκορασιδας.....+1 για την ενημερωση
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ειναι σχετικα ψηλη αδυνατη,με λευκο δερμα,καστανο μαλλι,ωραιο προσωπο....κλασικη ρουμανοφατσα.Στο σαλονι φαινεται εντυπωσιακη αλλα στο δωματιο που εχει πιο πολυ φως δεν σε ενθουσιαζει ιδιαιτερα
18 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

και παρολα αυτα ειχε δουλεια...τα δωματια δεν αδειαζαν....ειναι μεχρι να την μαυουν....δεν βλεπω να βγαζει πολυ καιρο εκει!!!!!
18 Ιουνίου, 2014
billy αν είναι καστανή με ίσιο μαλλί και 2άρακι βυζί , είναι η Ντιάννα , αν ήταν μελαχρινή ήταν η Ελενα
21 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλον η ελενα ειναι απο οτι μου ειπαν διαφοροι χυστες
24 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Και την πάτησε φιλαράκος σήμερα,βιώνοντας ακριβώς την ίδια άθλια ξεπέτα!
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9